Neįtikėtinai maža kaina už poilsį Turkijoje - saulėtame Kemero kurorte! 3 naktys 3* viešbutyje su viskas įskaičiuota tik 195 !

Apie Kemerą:

Ar jau susimąstėte apie vasaros atostogas ir mielai laiką praleistumėte viename iš Turkijos kurortų? Siūlome jums laiką praleisti KEMERE, prie Viduržemio jūros. Kurortą supa kalnai, jūra ir kvapnūs pušynai, todėl vakarais čia jauku pasivaikščioti pėsčiųjų takais, o dienomis - akmenėliais nusėtuose paplūdimiuose galėtumėte mėgautis saule ir poilsiu. Taip pat, pailsėję ir pasimėgavę supančia gamta, galėsite aplankyti patį miestelį ir jame esančias krautuvėles, pasigrožėti žavinga miestelio atmosfera.

Apie viešbutį:

Ares City 3* ekonominės klasės viešbutis įsikūręs Kemero miesto centre, paplūdimys nutolęs ~400 m. Viešbutyje galėsite plaukioti įrengtame esančiame baseine, skėčiai, gultai ir čiužiniai - nemokamai. Viešbutyje taip pat įsikūręs restoranas, jums siūlome paslaugą viskas įskaičiuota, taigi galėsite ragauti skaniausius patiekalus. Kambaryje turėsite privatų oro kondicionierių, vonios kambarį bei balkoną. 

 

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

05:30
Į
Antalija (AYT)

08:35
Skrydis į priekį
Tiesioginis
Antalija (AYT)

09:45
Į
Vilnius (VNO)

12:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Vilnius - Antalija - Vilnius
  • Viešbučio kambarys (standard, viskas įskaičiuota)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruotas bagažas iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!