Pradėkime vasarą anksčiau!!! 4 naktys 3* viešbutyje - MALJORKOJE tik 275 !

Paskubėkite įsigyti - vietos tirpsta!

turkija

Maljorka - tikriausias sielos masažas

Balearų salynas jus tiesiog įtrauks ir privers įsimylėti Maljorką. Nepaprastai platūs paplūdimiai užliūliuos kiekvieno mintis, o siela tiesiog užgims iš naujo. Poilsis nušvis naujomis spalvomis, o cirpiančios cikados primins apie gamtos grožį ir gyvybę… Gamtos peizažai, malonūs vietiniai gyventojai, įstabus jūros ošimas ir neįtikėtinai skanus maistas - A T G A I V A! Žinodami, jog Maljorka tampa vis populiaresnė, paruošėme jums ypatingai viliojantį savarankiškų atostogų pasiūlymą. Tik pagalvokite - 3*** viešbutis, Maljorkos saulės bučiniai ir visas poilsio laikas TIK SAU! Majorca Muro beach sunrise in Alcudia Bay Mallorca at Balearic Islands of Spain

Apie viešbutį

 „Hotel Apartamentos Deya“ 3* - puikus viešbutis įsikūręs visai šalia auksinio smėlio paplūdimio. Vos 15 km. ir jūs pasieksite salos sostinę - Palmą. Viešojo transporto stotelė yra už 100 metrų. Visi apartamentai yra su oro kondicionieriais, virtuvėle, vonios kambariu, TV bei BALKONU. Jums siūlomas apartamentas yra su vaizdu į jūrą. Viešbutyje įrengti 2 baseinai, vienas iš jų skirtas tik vaikams. Čia taip pat rasite deginimosi terasą, gultus, barą.

apartamens deya 1 5x4 apartamens deya 5x4apartamens deya 2 5x4 apartamens deya 3 5x4 Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas (KUN)

15:30
Į
Maljorka (PMI)

18:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka (PMI)

16:15
Į
Kaunas (KUN)

20:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Kaunas-Maljorka-Kaunas)
  • 4 naktys 3* viešbutyje

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (0,55 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja