135

Apie viešbutį

Šiuolaikiškas ir jaukus Citadines Toison D'Or viešbutis įsikūręs puikioje Briuselio vietoje, iš kurios lengvai ir nesunkiai pasieksite lankomiausius miesto objektus. Tai padaryti bus itin patogu, mat tarpinės metro stotelės yra šalia viešbučio, o centrinė metro ir traukinių stotis vos už 1 km. Mėgstantiems pasivaikščioti - 15 min ir jūs jau šalia garsiosios besišlapinančio berniuko statulos bei Margaritos muziejaus, argi ne puiku? Dėl malonaus nuovargio nesijaudinkite, grįžus į modernų ir jaukų viešbučio kambarį greitai atgausite energiją ir būsite pasirengę kitai pažinties su Briuseliu dienai.

Apie Briuselį

Briuselis žavi visais metų laikais, dar nematėte žėrinčios Belgijos sostinės žiemą? Suskubkite, dabar puiki proga! Pamatyti tikrai yra ką! Didžioji miesto aikštė, Karaliaus rūmai, Parlamento kvartalas, Penkiasdešimtmečio parkas... Nepamirškime žymiosios skulptūros - besišlapinančio berniuko, o jam dovanotų kostiumų kolekciją išvysite Miesto muziejuje. Padidintas geležies atomas, taip pat neaplenkiamas miesto objektas, o šalia įsikūręs Mini Europos parkas, taip pat sužavės! O koks poilsis Belgijoje be dieviško, burnoje tirpstančio šokolado ? Nepraleiskite progos pasisaldint ir apsilankyti kakavos ir šokolado muziejuje!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

21:10
Į
Briuselis

22:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Briuselis

17:20
Į
Vilnius

20:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 3* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja