Į Neapolį, į picos tėvynę! Skrydžiai, 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - 205 !

 ! IŠPARDUOTA !

Kelionė į Neapolį, į picos tėvynę! Taip, būtent šiame, daugiau kaip milijoną gyventojų turinčiame mieste gimė pica ir nors visa Italija garsėja picomis, lankantis Neapolyje jos paragauti dar kartą  - privalu! Net gi galime rekomenduoti vieną seniausią, pikantiškas picas kepančią, piceriją “L’Antica Pizzeria da Michele” – pirštus apsilaižysite! Poilsis Neapolyje – išskirtinis, šis kontrastų miestas gali pateikti daug staigmenų. Nors Neapolio pavadinimo reikšmė - „naujas miestas“, nesuklyskite, tai vienas seniausių Italijos miestų. Dar viena smulkmenėlė, Neapolis įsikūręs Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje – vien tai skamba magiškai! Jau įsitikinote, kad legendinį miestą aplankyti verta?

Apie viešbutį

Visai netoli traukinių bei metro stočių įsikūręs Colombo 3* viešbutis siūlo jaukius, tvarkingus kambarius svečiams ir draugišką, paslaugų personalą dirbantį 24 val. per parą, jei tik pageidausite, net pažintinę ekskuriją po miestą suorganizuos. Lankomiausi traukos objektai išsidėstę 2,5 km spinduliu, tad žvalgytis po miestą galėsite ir pėsčiomis. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas (KUN)

10:35
Į
Neapolis (NAP)

12:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Neapolis (NAP)

13:15
Į
Kaunas (KUN)

16:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Kaunas-Neapolos-Kaunas
  • 4 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja