Stebuklingi naujieji metai Paryžiuje! Skrydžiai ir 3 naktys viešbutyje su pusryčiais tik 489 !

PARYŽIUS 💕

Sutikite naujuosius metus romantiškai ir žavingai – skriskite į Paryžių! Ši meilės sostinė net ir žvarbią žiemą sušildys jus savo jaukumu, o šventinių pramogų netruks net didžiausiems nuotykių ieškotojams. Paryžiuje apstu ne tik meilės, pramogų, kulinarinių stebuklų, įstabios architektūros, bet ir kultūros. Sušalę leiskitės į vieną iš daugybės miesto muziejų, paganyti akis į žmogaus rankomis sukurtus šedevrus. Nuo kasdienybės rūpesčių pailsėsite ieškodami dovanų sau Kalėdiniame miesto turguje arba galybėje madingų sostinės parduotuvių.   Norite susipažinti su vietiniais? Išsinomuokite pačiūžas ir praleiskite valandą ant ledo, vienoje iš miesto čiuožyklų. Įžengiant į 2019 metus atraskite savo svajones Prancūzijoje. Tegul tai būna stebuklingi naujieji metai Paryžiuje!

Ruošiantis kelionei skaitykite apie miesto lankytinas vietas!

Naujieji metai Paryžiuje - ką nuveikti?

🔹 Nuvykite prie Triumfo arkos - Naujųjų išvakarėse ten vyksta žadą atimantis garso ir šviesų šou. Įspūdingų fejerverkų Paryžiuje per Naujuosius metus nepamatysite, tad vidurnaktį siūlome rinktis šią vietą;

🔹 Norite sutikti Naujuosius su paryžiečiais? Apsilankykite prie Eifelio bokšto, kur miestiečiai kasmet susirenka vienas kitam palinkėti bonne année;

🔹 Užlipkite į kalną, šalia Monmartr pasididžiavimo – Sacre Coeur bažnyčios. Nors ir be gausybės fejerverkų danguje, Paryžius naktį iš čia atrodo įspūdingai; 🔹 Pavakarieniaukite restorane - prancūzai garsėja ypatingai gardžiomis Naujųjų metų išvakarių vakarienėms;

🔹 Jei norite itin vaizdingos vakarienės, sėskite į Bateaux Parisien ir plaukite į nepamirštamą 5 valandų vakarienę Senos upe;

🔹 Naudokitės metro - gruodžio 31-osios vakarą taksi Paryžiuje vargiai pagausite; 🔹 Pasipuoškite - Naujieji metai Paryžiuje reiškia puošnumą ir pasitempimą. Kai kurios vietos įprastai apsirengusių asmenų gali net neįleisti!

Apie viešbutį

Jaukus ir paprastas 2* viešbutis Du Jura įsikūręs netoli miesto centro leis jums visas Paryžiaus lankytinas vietas pasiekti be didelių sunkumų - iki Luvro muziejaus pėsčiomis nužingsniuosite vos per pusvalandį! Už 300 metrų rasite ir metro stotį Château d'Eau, tad susisiekimas su miestu bus visiškai nesudėtingas ir orui subjurus. Viešbučio Du Jura numeriuose rasite privačius vonios kambarius su dušais, televizorius, o taip pat galėsite naudotis ir nemokamu belaidžiu internetu. Registratūra dirba visą parą, tad jei kils kokių klausimų galėsite drąsiai kreiptis į viešbučio personalą - jie netgi moka pasakyti lietuvišką "ačiū"! Rytais viešbutyje tiekiami prancūziški pusryčiai - bandelės su sviestu, džemais ir arbata/kava.

Naudinga informacija keliaujantiems

🔹 Kelionės kaina nurodyta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. 🔹 Pigiausi pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, tad Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant kelionę, rekomenduojame kuo skubiau susisiekti su atsakingu Baltic Tours kelionių ekspertu. 🔹 Jums pageidaujant, galime pasiūlyti geresnio tipo apgyvendinimą. 🔹 Jums pageidaujant, galime pasiūlyti kelionę kitomis, jums patogiomis datomis. 🔹 Pervežimą oro uostas – viešbutis – oro uostas galite įsigyti papildomai, tačiau Baltic Tours kelionių ekspertai patikina, jog savarankiškai šį atstumą galima įveikti gerokai pigiau. 🔹 SVARBU: pasitikrinkite! Jūsų asmens dokumentas (tapatybės kortelė arba pasas) privalo galioti visos kelionės metu. Viskas tinka? Sveikiname – jūs esate įsimintinų atostogų link! Pildykite keliautojų duomenis po žemėlapiu esančioje lentelėje ir su Jumis netrukus susisieks Baltic Tours kelionių ekspertas!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

14:50
Į
Paryžius (CDG)

16:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Paryžius (CDG)

17:25
Į
Vilnius (VNO)

21:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Paryžius - Vilnius)
  • Rankinis bagažas iki 8 kg
  • 3 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Miesto mokestis (0,85 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!