Naujųjų metų sutikimas Baryje! Skrydžiai ir nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais tik 275 ! Paskubėk!

 ! IŠPARDUOTA !

Dar neturite planų Naujųjų metų sutikimui? Siūlome išskirtinę galimybę naujuosius sutikti Baryje! Banguojanti jūra, jaukus senamiestis ir italų virtuvė - tiesiog puikus deriny! Atsipalaiduokite lengvu žingsniu žygiuodami Bario senamiesčiu, kuriame draugiškai "šypsosi" San Nicola bazilika, San Sabino katedra ir didinga Castelo pilis. Neatsispirkite pasivaikščiojimui pajūriu Lungomare Nazario Sauro, akys nukryps link spalvingų laivelių gausos, o gal pavyks pamatyti, kaip vietiniai žvejai ištraukia laimikį iš jūros. Pamatysite ir daug daugiau traukos objektų nenusileidžiančių vienas kitam, tačiau atrasdami Barį, nepamirškite pasimėgauti gardžiais patiekalais. Išduosime paslaptį, Bario virtuvė laikoma viena tradiciškiausių Italijoje.

Apie viešbutį

Jaukūs ir šiuolaikiški Victor 3* viešbučio kambariai, paslaugus personalas ir gardūs pusryčiai laukia jūsų viešnagės Baryje metu. Viešbutis įsikūręs patogioje miesto vietoje, vos už 0,5 km stūkso traukinių stotis, o didžioji dalis miesto traukos objektų nesunkiai pasiekiami pėsčiomis.   Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

06:30
Į
Baris (BRI)

08:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Baris (BRI)

08:45
Į
Vilnius (VNO)

12:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Baris-Vilnius
  • 3 nakvynės Viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja