Barselona - miestas, kurį privalu aplankyti! Skrydžiai ir 3 naktys viešbutyje su pusryčiais tik 245 !

IŠPARDUOTA

Apie Barseloną

Barselona patraukli ištisus metus, ne paslaptis, kad Katalonijos sostinė vienas labiausiai lankomų miestų visoje Ispanijoje. Žiemos metu ji džiugina saule ir šiltais orais. Miestas išsiskiria savita kultūra, itin patrauklia atmosfera ir didinga architektūra, ach, o apie maistą net nenoriu pradėti - reikia tiesiog paragauti! Taigi keliaukite į Barseloną, o ten jau Jūsų laukia: 🔹Garsiojo architekto Antonio Gaudi šedevrai: „Casa Mila“ , „Casa Batllo“ ir kt. 🔹 Didinga Sagrada Familia bažnyčia tapusi Barselonos simboliu 🔹 Vandens šokiais stebinantis magiškasis Montžuiko fontas 🔹 Gyvybingoji Las Ramblas gatvė 🔹 UNESCO pasaulio paveldo sąrašą papildęs Guell parkas Ir tai tik pradžia! Barselonoje išvysite ir daug kitų stebuklų - suskubkite keliauti! bigstock-arch-of-triumph-in-barcelona-687x150

Apie viešbutį:

H TOP BCN City 2* viešbutis įsikūręs šalia įspūdingosios Šv. Pauliaus ligoninės, nutolęs vos 1km. nuo garsiosios Šv. šeimynos bažnyčios (Sagrada Familia).  Kambariuose yra darbo stalai, vonios kambariai, oro kondicionieriai ir televizoriai. Viešbutyje registratūra veikia visą parą, taigi galėsite tikrai atsipalaiduoti ir jumis bus pasirūpinta. Rytais bus patiekiami šilti, gausūs pusryčiai. h-top-1-5x4 h-top-5x4 Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

16:25
Į
Barselona (BCN)

18:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Barselona (BCN)

19:25
Į
Vilnius (VNO)

23:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Viešbutis
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis už naktį asmeniui (€0.72)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!