Mėgaukitės saule Turkijos Rivjeroje, prie Viduržemio jūros! 2 nakvynės 3* viešbutyje su viskas įskaičiuota - -1 !

Apie Turkiją:

marmaris turkija virselis

Trokštate jaudinančio ir atpalaiduojančio kelionės jausmo? Vykite į Turkiją! Atostogos Turkijoje žavi kiekvieną poilsinių kelionių mėgėją ne tik dėl šalies sudarytų puikių sąlygų ramiam laikui, bet ir dėl įtraukiančios istorijos, įstabių lankytinų objektų bei unikalios kultūros. Pažinkite Turkiją poilsinės kelionės metu ir leiskite sau pamiršti visus kasdienybės rūpesčius bei negandas... Geltonojo smėlio paplūdimiai, vaiskios saulės spinduliai ir begalinis žydros jūros kraštovaizdis privers atostogų Turkijoje metu skirti laiką tik sau bei savo artimiesiems. Ar žinojote, kad Turkijos sostinė Stambulas įsikūręs net dviejose kontinentuose - Europos ir Azijos? O kaip jums faktas, kad Šv. Nikolas, kitaip visiems žinomas kaip Kalėdų senelis gimė ne šiaurėje, bet būtent Turkijoje? Aplankykite dviejų vidinių, Viduržemio ir Juodosios, jūrų supamą Turkiją ir nerkite į visiškai atpalaiduojantį atostogų laiką! Atostogos su šeima ir draugais Turkijoje neprailgs - čia savo išsvajotą kelionės laiką susikurti galės kiekvienas šalies svečias.

kemal bay platu

Apie viešbutį:

Astor Beach Hotel 5* viešbutis yra vos už 12 km. iki Alanijos miesto ir apie 3 km. iki Machmutlaro gyvenvietės. Svečiai gali mėgautis pramogomis prie baseino arba vos už 100 m. esančio nuosavo paplūdimio. Čia jus pakerės gamta ir Viduržemio jūros peizažai, kuriuos galėsite stebėti vakarais. Paplūdimyje yra nemokami gultai ir skėčiai, o viešbučio teritorijoje: baras, restoranas, SPA centras, įvairios parduotuvėlės. Vaikams yra pritaikytas baseinas ir žaidimų aikštelė. Taip pat, nuotaiką galėsite pakelti nemokamoje diskotekoje! 

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

05:30
Į
Antalija

08:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Antalija

19:35
Į
Vilnius

12:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Antalija - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys: Standard room
  • Maitinimas: viskas įskaičiuota
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!