Mėgaukitės atostogomis Maljorkoje! 7 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais tik - -1 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

Apie Maljorką

Užburiantį Maljorkos grožį matėte tik kelionių kataloguose, atvirutėse ar kompiuterio ekrane? Pats laikas atrasti Maljorką patiems! Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta bei Viduržemio jūros paplūdimiais. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą - nepakartojami įspūdžiai garantuoti! 

Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu - nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes!

Apie viešbutį

Viešbutis Can Pastilla 2* yra įsikūręs gražioje ir patogioje vietoje, apie 8 km. iki Palma de Maljorkos miesto, 100 m. iki Kan Pastiljos turistinės zonos centro ir apie 100 m iki paplūdimio. Viešbučio svečiai gali naudotis vos už 2 minučių kelio pėsčiomis esančių viešbučių Gala ir Miraflores patogumais, tarp jų – restoranu ir nemokamu belaidžiu internetu. Iš viešbučio per 10 minučių nueisite iki įvairių kavinių, parduotuvių ir populiarių barų, o netoliese esančiame paplūdimyje galėsite užsiimti vandens sportu. Taip pat visai netoliese yra ir istorinis Palmos centras. Viešbučio kambariai paprasti, ekonomiški ir šviesūs.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje! Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:00
Į
Maljorka

16:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka

17:35
Į
Vilnius

22:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Maljorka - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (standart, su pusryčiais)
  • Kuro mokestis
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Registruotas ir rankinis bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (Galite įsigyti Baltic Tours biure)
  • Asmeninės išlaidos
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!