Dykumos, kalnai ir saulė - MAROKAS! 8 dienų kelionė su pusryčiais vos už 345 ! (Galimybė užsisakyti vakarienes)

marokas-kelionu0117

Apie spalvomis pulsuojantį Maroką

Klausiate kodėl verta? Galėčiau pasakoti valandų valandas… Visiškai neįtikėtinas kraštas, kupinas įvairiausių įdomybių, kurios pavergs jūsų sielą ir širdį tiesiog akimirksniu. Nuo meiliai kojas glostančių kačių, nosį virpinančių virtuvės kvapų, prieskonių gausos, iki dar neregėtos kultūros, paslaptingų vietinių gyventojų. Ar jums to negana? Tikimės, jog lagaminus jau sukrovėte ir draugą į parankę pasikvietėte!

marokas

Ką veikti Marakeše?

🔹 Apsilankykite rytietiškame labirintų turguje SOUK; 🔹 Išvyskite Kutubujos mečetę; 🔹 Nusifotografuokite Džama El Fna aikštėje; 🔹 Megaukitės Palais de la Bahia vaizdu; 🔹 Susiliekite su kultūra Dar Si Said; 🔹 Nesivaržykite ragauti įvairų maistą. Spauskite ant nuotraukos ir sužinokite apie Maroką ir nuotykius jame!

 

Ką būtina žinoti?

🔹 Būtinai turėkite pasą; 🔹 Pinigus išsikeiskite oro uoste; 🔹 Būkite apdairūs, visada derėkitės; 🔹 Negerkite vandens iš čiaupo; 🔹 Būkite atsargūs fotografuodami; 🔹 Turėkite uždaresnių rūbų lankantis religinėse vietose.

Apie viešbutį

Corail Hotel 3* yra įrengtas senamiesčio centre - vos kelios minutės iki svarbiausių ir populiariausių lankytinų vietų. Šis ypač svetingas ir erdvus viešbutis buvo atidarytas 2005 metais ir kiekvienais metais yra atnaujinamas. Čia tvyro ypatingai jauki Maroko kultūros atmosfera. Kambariuose rasite terasą, privatų vonios kambarį, mini barą, televizorių, oro kondicionierių.

Galimybė užsisakyti vakarienes (20 Eur = 8 vakarienės) keliones-pasiulymas-i-marakesa-maroka-corail-hotel-1 keliones-pasiulymas-i-marakesa-maroka-corail-hotel-2
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

17:55
Į
Paryžius (BVA)

19:35
Skrydis į priekį
Tiesioginis
Paryžius (BVA)

21:05
Į
Marakešas (RAK)

22:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Marakešas (RAK)

06:30
Į
Briuselis (CRL)

11:05
Skrydis atgal
Tiesioginis
Briuselis (CRL)

17:30
Į
Vilnius (VNO)

20:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 8 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai (galimybė užsisakyti 8 vakarienes už 20 Eur)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Pervežimai

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!