Malaizija kviečia nepamirštamai kelionei! Skrydžiai iš Rygos ir 2 savaičių nuotykiai Kvala Lumpūre bei Pangkoro saloje vos už 980 !

Malaizija

PIRMENIS-GUDRESNIS

MALAIZIJA

Tai didelių kontrastų šalis, kurioje galima pasigrožėti ne tik unikaliais kraštovaizdžiais ir susipažinti su išskirtine, senovine šalies kultūra, tačiau ir pamatyti vienus moderniausių šiuolaikinio pasaulio architektūros statinių. Malaizija gali būti įdomi tiek patyrusiems keliautojams, tiek jaunatviškiems ir vietoje nenustygstantiems keliauninkams, kurie trokšta nuotykių ir egzotikos! 

Ši šalis egzotiška keliomis prasmėmis - unikalia gamta ir senus laikus menančia pietryčių Azijos kultūra. Tai seniausių pasaulio džiunglių paslaptis sauganti šalis, turinti unikalią gyvūnijos ir augalijos įvairovę. Jeigu norite dar šio to įdomaus - keliaukite į Malaiziją pasigrožėti džiunglėse gyvenančių genčių gyvenimu! Mintyse jau kvėpuojate Malaizijos oru? Leiskitės į nuotykius!

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA (Ryga - Stambulas) 13:05-17:15 - Skrydis Ryga-Stambulas. 02:05 - Išvykimas iš Stambulo. 2 DIENA 17:25 - Atvykimas į Kvala Lumpūrą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį Metro Hotel 3* (arba kitą panašios kategorijos).

Kvala Lumpūras - gyvybe spinduliuojantis, triukšmingas ir itin judrus miestas, kuris tiesiog laukia būti ištyrinėtas. Tai viena iš labiausiai "kultūriškai spalvingų" Pietryčių Azijos sostinių, šiandien čia galima sutikti milžinišką tautų, kultūrų, religijų ir tradicijų įvairovę bei atrasti maisto skonių, kiekvieno pomėgiams patenkinti. Miestas yra itin šiuolaikiškas ir modernus, jame gausu gigantiškų pastatų, prekybos centrų ir blizgančių vitrinų, viliojančių užeiti vidun. Kita vertus, čia nesunku rasti ir klasikinių Pietryčių Azijos vaizdų – klestinčią gatvės prekybą, senovės kolonijinius pastatus ir kt.

Kvala Lumpūras yra gausiai turistų lankoma vieta, ne tik dėl savo išskirtinės kultūros, bet ir lankytinų vietų! Viena tokių – įspūdingieji Petronas bokštai - dvyniai, kurie yra ne tik Kvala Lumpūro, bet ir visos Malaizijos vizitinė kortelė, traukianti pasaulio dėmesį. Be abejo, keliautojus traukia ir kitos lankytinos vietos, tokios kaip: Batu uolos, Kinų kvartalas (Petaling gatvė), Perdana botanikos sodai, Bukit Nanas džiunglės ir daug kitų kvapą gniaužiančių vietovių. Tačiau apie jas daugiau sužinosite kelionės metu!

3 – 4 DIENOS Laisvas laikas. Siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį):
 • Apžvalginė ekskursija po miestą (~ 3 val.) ~ 50 EUR/asm.;
 • Batu Caves (~ 3.5 val) ~ 50 EUR/asm.
5 DIENA (Kvala Lumpūras – Pangkoro sala) Pusryčiai. 9:00 - pervežimas į uostą, kelyje apie 3 val. 30 min. kėlimasis valtimi ~ 30min. Atstovo pasitikimas, pervežimas į viešbutį, Pangkor Coral Bay Resort 3*/Superior. Laisvas laikas.

Pangkoro sala

Sakoma, kad dienos Pangkoro saloje nuostabios tarsi rojus, o naktys saldžios, kaip medus. Kitaip tariant - tobula vieta norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir šiek tiek pasimėgauti romantiška atmosfera Malakos sąsiaurio pakrantėje. Nors Pangkoro sala yra vos 8 kv. km., nustebtumėte sužinoję, kiek daug joje galima pamatyti ir nuveikti. Keliautojai labiausiai mėgsta vandens pramogas - nardymą, žvejybą, plaukiojimą baidarėmis, aktyvų laiko leidimą paplūdimyje, maudynes jūroje ir kt. Lankytojus taip pat lepina nuostabi salos augmenija ir gyvūnija. Čia gausu Ragasnapių paukščių, kurie mielai pozuoja norintiems įamžinti šį neeilinį gyvūną. O gaivus salos oras puikiai tinka pasivaikščiojimui po džiungles. Vienas populiariausių takų – Pangkor Hill Trek, prasidedantis Bogak paplūdimyje ir vedantis iki pat rytinės salos pusės. Pangkoro saloje nuobodu negali būti!

6 – 12 DIENOS (Poilsis Pangkoro saloje) Pusryčiai. Siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį):
 • Išvyka po salas ~20 EUR/pers.;
 • Paviršinis nardymas ~ 12 EUR/pers.;
 • Kelionė automobiliu po salą (+/- 2 h) ~ 10 EUR/pers.;
 • Kvapą gniaužiantis žygis po džiungles ~15 EUR/pers.;
 • naktinis pasivaikščiojimas po salą ~ 15 EUR/pers.
13 DIENA (Pangkoras – Kvala Lumpūras) Pusryčiai, išplaukimas į Kvala Lumpūrą, kelionė į oro uostą. 23:45 - skrydis į Stambulo oro uostą. 14 DIENA 06:20 - Atvykimas į Stambulą. Pageidaujantiems, nuo 08:00 iki 11:00 - ekskursija po Stambulą.

Stambulas - neabejotinai vienas gražiausių Turkijos miestų, gausus šventyklų, muziejų, architektūrinių paminklų. Jame susipina vakarietiška ir rytietiška kultūra, tai vienintelis miestas besidriekiantis per du žemynus - Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Pats metas viską pajausti ir pamatyti savo akimis! Pradėkite pažintį su niekad nemiegančiu miestu ir aplankykite Mėlynąją mečetę, Galatą bokštą, apsipirkite didžiąjame Stambulo turguje, o pirštus apsilaižykite išragavę tradicinius saldumynus užgerdami stipriąja arbata. Stambulas laukia jūsų!

15:35 - Skrydis į Rygą. 12:10 - Atvykimas. DĖMESIO! Kelionės organizatorius turi teisę keisti programos eiliškumą bei apgyvendinimo viešbučius.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Ryga

13:05
Į
Stambulas

17:15
Skrydis į priekį
Stambulas

02:05
Į
Kvala Lumpūras

17:25
Skrydis atgal
Kvala Lumpūras

23:45
Į
Stambulas

06:20
Skrydis atgal
Stambulas

15:35
Į
Ryga

17:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydžiai: Ryga – Kvala Lumpūras – Ryga (pro Stambulą)
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose
 • Maitinimas: pusryčiai
 • Maitinimas skrydžio metu
 • Registruotas bagažas iki 30 kg.
 • Rankinis bagažas 8 kg.
 • Pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas
 • Angliškai kalbančio atstovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Gyvybės draudimas
 • Nuvykimas iki Rygos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!