Linksminkitės su Brėmeno muzikantais! Tiesioginis skrydis į Brėmeną, 3 naktys 3*** viešbutyje tik 147

Apie viešbutį

Tryp by Wyndham Bremen Airport viešbutis vos 3 min kelio nuo Brėmeno oro uosto, o iki istorinio miesto centro 1,5 km - viskas tiesiog vietoje! Jaukūs ir patogūs viešbučio kambariai "kvies" pasilikti, tačiau didesnis noras atrasti Bremeną, visgi nugalės! Neskubantiems griūti į lovą po turiningos dienos, viešbutis siūlo užkandžių barą - atsipalaiduokite ir mėgaukitės draugiška kompanija.

Apie Brėmeną

Pirmyn į Brėmeną! Nedvejokite, šis Vokietijos miestas vilioja ne tik garsiaisiais Brėmeno muzikantais, savo kampelį čia atras ir menininkai, ir istoriją mylintys turistai, ir apsipirkinėjimo mėgėjai. Verta pamatyti žavinčius XI amžiaus pastatus - Dom St Petri ir St Peter’s katedrą, žinoma įsiamžinti šalia dainingų Brėmeno muzikantų skulptūros, apsilankyti šalia Rathaus gotikinės rotušės ir neaplenkti vis dar veikiančio viduramžių laikų vėjo malūno.Vertėtų apsilankyti ir vietinio alaus Beck’s gamykloje, kurioje suteikiama galimybė pamatyti, kaip yra gaminamas alaus, o ekskursijos metu - paragauti!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

10:00
Į
Brėmenas

11:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Brėmenas

15:50
Į
Vilnius

18:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 3* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja