Laikas pamažu planuoti žiemos atostogas! Savaitė aktyvaus poilsio Austrijos Alpėse - -1 !

ATOSTOGOS BAD KLEINKIRCHHEIM REGIONE

Gerai žiemos sportui pritaikyta infrastruktūra teikia galimybę regione besilankantiems poilsiautojams slidinėti įvairiomis trasomis, užsiiminėti snieglenčių sportu, slidinėti rogutėmis ar leistis į žygius po kalnus. Žiemos malonumai šio regiono Nockberge kalnuose patenkins visų keliautojų poreikius. Čia galėsite ne tik užsiimti norimu laisvalaikiu, tačiau ir ramiai poilsiauti su draugais ir šeima. Iš čia atsivežtumėte plačias šypsenas, krūvą įspūdžių bei mintyse vis dar gaiviai įsirėžusius kalnų panoramų vaizdus. Tad ruoškite šiltus drabužius, laisvalaikiui reikiamą mantą ir pasiruoškite dozei aktyvaus poilsio žiemiškų atostogų!

Apie viešbutį:

Bad Kleinkirchheim žiemos pramogų regione esantys apartamentai - Appartementanlage Thermenblick  yra vos už 150 metrų nuo slidinėjimo trasų Maibrunnbahn keltuvo ir Sankt Kathrein Thermal SPA. Aplinkinėje vietovėje galėsite užsiimti žiemos sporto pramogomis! Kilometro spinduliu yra keli restoranai, kavinės, šalia apartamentų yra Einkehr restoranas su puikia virtuve ir jaukia Alpių atmosfera. Taip pat, viešbutis siūlo įvairias akcijas, norintiems įsigyti slidinėjimo bilietus ar užsiimti kitomis pramogomis. Apartamentuose rasite TV, pietų stalo erdvę, privatų vonios kambarį, daugumoje iš kambarių yra balkonai su panoraminiais kalnų vaizdais. 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:50
Į
Klagenfurt

15:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Klagenfurt

18:40
Į
Vilnius

21:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Vilnius - Klagenfurt - Vilnius
  • 7 naktys apartamentuose
  • Pervežimai (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Registruotas ir rankinis bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos
  • Maitinimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!