Kraukis lagaminą ir pirmyn į Romą! Vilnius-Roma-Vilnius, 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais 179 !

Apie Romą

Dar nebuvote Romoje? O gal svajojate dar kartą apsilankyti amžinajame mieste? Jūsų rankose puiki galimybė - pamatykite žiemos apglėbtą Romą! Žiema Italijos sostinėje išties išskirtinė, mums įprasto šalčio nerasite, o jaukumu alsuojantis miestas leis trumpam pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių. Visa Roma lyg antikinis muziejus po atviru dangumi, neaplenkite Romos forumo, Koliziejaus, Panteono, Vatikano muziejų, Šv. Petro bazilikos, Trevi fontano ir kitų sostinės garsenybių. Akys jau ne kartą žavėjosi minėtais stebuklais? Tuomet atsipalaiduokite ir mėgaukitės gardžiąja Italijos virtuve, sutikite, jog šalies virtuvės šedevrams būtų sunku atsispirti net ir po šimtojo karto.  

Apie viešbutį

Kennedy 3* viešbutis įsikūręs puikioje Romos vietoje, iš kurios pasivaikščiodami nesunkiai pasieksite žymiausius Romos kampelius arba drąsiai keliausite viešuoju transportu, juk pagrindinė Romos geležinkelio stotis Termini stūkso visai čia pat! Jaukūs, spalvingi kambarėliai leis kokybiškai pailsėti po turiningos dienos, o viešbučio personalas prisistatys vos tik prireikus nors ir vėliausią naktį.   Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

18:10
Į
Roma (FCO)

20:05
Skrydis atgal
Tiesioginis
Roma (CIA)

13:10
Į
Vilnius (VNO)

17:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Roma-Vilnius
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Kontinentiniai pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja