Šalin kasdienybės rūpesčius - metas kelionei! 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota Turkijoje tik 345 !

Vietų skaičius ribotas

Apie Antaliją:

Atėjo metas ilgai lauktoms atostogoms? Nusprendėte keliauti į Turkiją? Puikus pasirinkimas! Turkija - gerai visiems žinoma ne tik kaip vakarietiška kultūra ir išpuoselėtomis tradicijomis pulsuojanti šalis... Turkija kur kas daugiau! Keliaukite į Turkijos kurortą - Antaliją! Čia savo poilsį susikurti galės tiek šeimos, tiek romantinės kelionės išsiilgusios poros, tiek draugų kompanijos - Antalija turi ką pasiūlyti visokio plauko keliautojams! Lankykitės archeologijos muziejuje, nuostabaus grožio Hierapolio ir Pamukkale maudynių vietose, senajame Termessos mieste bei apžiūrėkite Perge griuvėsius. Ramiam poilsiui rinkitės Alanijos paplūdimius ir artimojo draugiją, o vakarinėms šėlionėms - geriausias Alanijos naktinio gyvenimo vietas.

Apie viešbutį:

Nuo Magnolia Hotel 4* viešbučio paplūdimį pasieksite vos per 5 minutes (gultai ir skėčiai - nemokamai). Ant stogo įrengtame bare galėsite grožėtis panoraminiu vaizdu, viešbutyje taip pat yra lauko baseinas ir vaikų baseinas su 2 vandens čiuožyklomis, treniruoklių salė bei SPA centras. Savo kambaryje turėsite balkoną, privatų vonios kambarį, TV. Viskas įskaičiuota paslauga jums leis kiekvieną rytą mėgautis nuostabiais pusryčiais, dienai įpusėjus galėsite pasistiprinti patiekiamais pietumis, o vakare atsipalaiduoti prie vakarienės stalo. Kava, užkandžiai ir įvairūs gėrimai galimi visos dienos metu.

  

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

06:00
Į
Antalija

09:05
Skrydis atgal
Tiesioginis
Antalija

10:05
Į
Vilnius

13:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Antalija - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (standart, viskas įskaičiuota)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas (2 vienetai): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (2 vienetai): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!