Kelionė į Tailandą! Skrydžiai, 7 naktys išskirtiniame 4* viešbutyje su pusryčiais tik 995 EUR!

Širdis apsąla vos pagalvojus! Tailandas akimirksniu pavergs ir privers jaustis it sapne… Neįtikėtino skonio maistas, atpalaiduojantis tajų masažas, stulbinantis baltas smėlis, pritrenkiantys paplūdimiai ir nuolat besišypsantys draugiški vietiniai! Tailando pagundos virs ingredientais visą keičiančioje sielos ir kūno palaimos kelionėje… Pasiruoškite – Baltic Tours komanda siūlo patirti poilsio džiaugsmus įstabiojoje Koh Chang saloje. Tai kelionė, kuri skirta pasirengusiems atsiduoti šiltam atostogų ritmui, joti didingais drambliais, maudytis po nuostabaus grožio kriokliais ir ilsėtis kalnuotoje, džiunglių apsuptoje Koh Chang saloje – netoli Kambodžos krantų. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir leiskitės į ypatingą kelionę kartu su mumis…

Apie viešbutį

Aiyapura Resort and spa galėsite mėgautis tikromis atostogomis. Viešbutis įkurtas ramioje, ypatingai vaizdingoje vietovėje. Plaukiokite didžiuliame baseine ir mėgaukitės poilsiu erdviuose kambariuose. Puikus aptarnavimas, gardus maistas, šviežiausi kokteiliai... D Ė M E S I O! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama - gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

10:35
Į
Maskva

13:00
Skrydis į priekį
Maskva

19:40
Į
Bankokas

08:30
Skrydis į priekį
Bankokas

12:40
Į
Maskva

18:40
Skrydis į priekį
Maskva

21:25
Į
Vilnius

22:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Pasitikimas oro uoste ir pervežimai
  • 7 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja