Už Lietuvą sirgti keliaukite jau šį savaitgalį! Kelionė į Europos čempionato Lietuvos rinktinės žaidynes Stambule - 299 !

STAMBULAS

Neabejotinai vienas gražiausių Turkijos miestų, gausus šventyklų, muziejų ir architektūrinių paminklų. Stambule susipina vakarietiška ir rytietiška kultūra, kadangi tai vienintelis miestas besidriekiantis per du žemynus - Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Savaitgalis Stambule ne tik jums įkvėps energijos ateinančiai savaitei, bet ir paskatins domėjimąsi šia unikalia kultūra ir jos šaknimis. Sakoma, jog vieno karto šiame mieste nepakaks, o ypatingai, kuomet pagrindinis kelionės tikslas - Eurobasket’17 atkrintamosios rungtynės... Tad sukaupę visas jėgas, ryžkitės ir naršykite Stambulą ne tik dieną, bet ir naktį. Patariame susipažinti su Stambulu pėsčiomis ir prieš žaidynes pagurkšnoti kavos ar gaiviųjų gėrimų spalvingose gatvelėse. 

Mūsų visų palaikymas rinktinei labai svarbus! Tad kraunamės į lagaminus visą lietuvišką atributiką ir į rungtynes skrendame jau šiam savaitgaliui!

Apie viešbutį:

Vos kilometro atstumu nuo Ataturko oro uosto esantis 4* viešbutis WOW Airport, siūlo svečiams galimybę apsistoti naujoviško stiliaus ir dekoro, jaukiuose kambariuose su belaidžiu internetu ir įvairiais patogumais. Lobby Cafe galėtumėte mėgautis įvairiais alkoholiniais gėrimais, bufeto stiliumi pateikiami pustyčiai su šviežiais vaisiais ir įvairaus skonio gardėsiais. Taip pat, viešbutyje yra sporto salė. Nuo viešbučio nesunkiai nukeliausite iki įvairių prekybos centrų ir lankomų vietų. Kiekviename kambaryje svečiai gali naudotis modernia temperatūros reguliavimo įranga, kambariuose yra visi reikalingi patogumai jūsų maloniai ir patogiai viešnagei. 

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

23:15
Į
Stambulas (IST)

01:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Stambulas (IST)

02:20
Į
Vilnius (VNO)

05:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Bilietas į Lietuvos rinktinės rungtynes
  • Skrydžiai unikaliu fanų lėktuvu (Vilnius - Stambulas - Vilnius)
  • Apgyvendinimas 4* viešbučio kambaryje
  • Maitinimas: pusryčiai
  • Rankinis bagažas (5 kg/asm.)
  • Registruotas bagažas (20 kg/asm.)
  • Pervežimai (oro uostas - viešbutis - oro uostas)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos
  • Papildomos išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!