Nesnauskite - Baris laukia jūsų! Tiesioginis skrydis, 3 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik 255 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

Apie Barį

Suskubkite aplankyti Barį! Belaukiant ateinančios vasaros Lietuvoje, Italijos saulė šildys jūsų skruostus, o jūros ošimas atneš ramybę. Turiningam poilsiui Baris puikiai tinka, o ką jau kalbėti apie itališką virtuvę! Gegužės mėnuo puikus laikas aplankyti šį miestą: turistų nebus tiek daug, o saulė lepins ištisą dieną.

baris-virselis-1

Ką nuveikti mieste?

🔹 San Nicola bazilika - vienas iš geriausių romaninio stiliaus pastatų. Rūsyje laikomos Šv. Mikalojaus relikvijos. 🔹Neatsispirkite pasivaikščiojimui pajūriu Lungomare Nazario Sauro, akys nukryps link spalvingų laivelių gausos, o gal pavyks pamatyti, kaip vietiniai žvejai ištraukia laimikį iš jūros. 🔹 Nepamirškite pasimėgauti gardžiais patiekalais. Išduosime paslaptį, Bario virtuvė laikoma viena tradiciškiausių Italijoje. 🔹 Atsipalaiduokite lengvu žingsniu žygiuodami Bario senamiesčiu - Bari Vecchia. 🔹 Borgo Murattiano - tai Bario verslo ir komercijos centras. Tiesios ir tvarkingos gatvės išskiria šį rajoną nuo likusio Bario miesto, elegantiški pastatai ir švara - šio rajono etiketė.

Apie viešbutį

Barion Hotel & Congressi 4* - tai puikiai vertinamas viešbutis isikūręs vos už 200 metrų nuo įspūdingos uolėtos Apulijos regiono pakrantės. Čia įsikūrę net 2 restoranai, o nuo 7 iki 10 val. patiekiami gausūs pusryčiai. Šalia viešbučio esančioje pakrantėje galite išbandyti vandens sporto pramogas, pačiame viešbutyje yra treniruoklių salė iš kurios atsivera Adrijos jūros panorama. Šiame jaukiame viešbutyje galėsite mėgautis ramiu poilsiu, o panorėję lengvai nuvyksite iki pagrindinių lankytinų vietų.

 barion hotel 1 5x4 barion hotel 2 5x4

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

19:25
Į
Baris (BRI)

21:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Baris (BRI)

21:45
Į
Vilnius (VNO)

01:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius-Baris-Vilnius)
  • 3 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!