Kelionė į Balio salą! Skrydžiai, 8 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik 1045 !

Laikas Balio saloje… tarsi „sustojusi akimirka žavinga“… pripildys gyvenimą ramybe ir šiluma. Svetingoje Indonezijos saloje pasilepinsite saule kvapą gniaužiančiame paplūdimyje, pailsinsite akis horizonte snaudžiančių ugnikalnių peizažu… Tereikia leisti jūsų atostogoms prasidėti! Poilsis Balio saloje primins gražiausią pasaką, atmosfera leis pasijusti lyg svajonių sapne… Žavingoji Balio sala jau laukia!

Ką nuveikti Balio saloje?

🔹 Aplankyti kultūros centrą Ubudą; 🔹 Išbandyti jėgas ant banglentės skrodžiant bangomis; 🔹 Savo akimis pamatyti Kintamani ugnikalnį; 🔹 Pasimėgaukite tikru poilsiu nuostabaus grožio paplūdimyje. NUSA DUA – tai prabangus kurortas, apsuptas puikiausių paplūdimių. Čia viešbučiai turi didžiules teritorijas su žaliosiomis zonomis. Mėgstantiems patogų, ramesnį poilsį – tai ideali vieta tiems, kuriems didžiausias malonumas, kai viskas po ranka ir visai nebūtina kelti kojos iš viešbučio. Apie viešbutį: Mercure Bali Nusa Dua 4* ypatingai gerai vertinamas viešbutis, kuris įsikūręs netoli paplūdimio ir gali pasiūlyti išskirtinį aptarnavimą, didžiulį baseiną ir gausius pusryčius. Pažadame, kad čia pajausite tikrą atostogų ritmą. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Varšuva

10:15
Į
Doha

16:50
Skrydis į priekį
Doha

02:30
Į
Denpasaras

17:20
Skrydis atgal
Denpasaras

19:05
Į
Doha

23:15
Skrydis atgal
Doha

08:20
Į
Varšuva

13:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Registruotas ir rankinis bagažas
  • Pasitikimas oro uoste, pervežimai
  • 8 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Gido paslaugos
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!