Slides ruoškite vasarą! Savaitės kelionė i Italiją - Dolomitines Alpes! 7 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais -1 !

Kelionės organizatorius: Tez Tour.

DOLOMITINĖS ALPĖS

Yra daugybė privalumų vykti į Italijos kalnus slidinėti - itin gražūs kraštovaizdžiai, daugybė slidinėjimo trasų, paslaugus aptarnavimas, skanus maistas, o ir kainos neretai žemesnės nei kaimyninėse šalyse - Austrijoje, Prancūzijoje bei Šveicarijoje. Vienas populiariausių slidinėjimo regionų Italijoje – Dolomitinės Alpės. Seniai svajojate nuvykti paslidinėti ir patyrinėti Alpes? Dabar puikus metas, Italijos slidinėjimo kurortas Val di Fasa jūsų nekantriai laukia! Šis regionas įsikūręs pačiame Dolomitinių Alpių centre, kuriame gamta tiesiog kerinti, o slidinėjimo galimybės - neapsakomos. Jei keliaujate su šeima ir ne visi myli slidinėjimą - nuobodžiauti jiems vis tiek neteks. Kurorte siūloma ir pasivažinėti šunų kinkiniais, ir sniegomobiliais, o taip pat ir pačiuožinėti po atviru dangumi. Ištrūkite ten, kur šaltis įgauna prasmę!

Viešbutis

Verda Val 2* - nedidelis viešbutis su restoranu, įsikūręs 600 m iki Compitello centro. 400 m iki Col Rodella keltuvo, kuris veža į jungtinę slidinėjimo zoną Sella Ronda, 100 m iki ski bus stotelės. Tai jaukus viešbutėlis, kuriame įsikūręs itin populiarus restoranas, jame lankosi ir vietiniai gyventojai ir turistai. Kambariuose turėsite privatų vonios kambarį, televizorių bei balkoną iš kurio galėsite stebėti nuostabius Dolomitinių Alpių kalnus!

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje! Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

07:15
Į
Verona (VRN)

08:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Verona (VRN)

09:40
Į
Vilnius (VNO)

13:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Verona - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (dbl standard, su pusryčiais)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos
  • Slidinėjimo pasas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!