Keliaujam į Los Andželą! Skrydžiai, 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - 855 !

Jungtinės Amerikos Valstijos
Ar žodis Los Andželas skamba kaip svajonė? Pats metas ją įgyvendinti! Angelų miestas Kalifornijoje, kur visada šviečia saulė jau laukia jūsų! Praeikite Holivudo šlovės alėja, apsilankykite kino studijoje ir galbūt iš arti pamatykite savo mėgstamiausius aktorius, kuriuos matote tik per televizoriaus ekraną, šokite iki paryčių, o ryte atsigaivinkite balto smėlio paplūdimyje su šviežių vaisių kokteiliu. Šis miestas gali pasiūlyti dar daugiau, tad metas leistis į kelionę.

Apie viešbutį

Super 8 Long Beach viešbutis yra įsikūręs ramiame Long Beach miesto rajone, maždaug 4 km. nuo paplūdimio (32 km. nuo Los Andželo miesto centro). Čia visur jaučiamas atostogų dvelksmas, o baseinas viešbučio kieme bei aukštutėlės palmės primins, kad esate Kalifornijoje. Aplink viešbutį įsikūrę daug lankytinų miesto objektų, o Los Andželo miesto centras pasiekiamas patogiu autobusu per pusvalandį.   D Ė M E S I O! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama - gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

08:10
Į
Amsterdamas

09:40
Skrydis į priekį
Amsterdamas

12:45
Į
Los Andželas

14:40
Skrydis į priekį
Amsterdamas

10:20
Į
Vilnius

13:40
Skrydis atgal
Los Andželas

13:55
Į
Amsterdamas

09:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 7 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai
  • Rankinis ir registruotas bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos
  • ESTA leidimas įvažiuoti į šalį (14 USD asmeniui)
  • Registruotas bagažas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja