Ištrūkite į Ukrainą! Skrydžiai ir 2 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais vos 150 !

Apie Kijevą

Pirmyn į Kijevą! Miesto architektūra, spalvos, parkai ir muziejai susipina į jaukų poilsį Ukrainos sostinėje. Pamatyti tikrai yra ką! Kruopščiai susipažinti su miestu prireiks ne vienos ir ne dviejų dienų, tačiau pamėginti verta!

Ką nuveikti Kijeve?

🔹 Apsilankykite spektaklyje Operos ir baleto teatre; 🔹 Susipažinkite su Ukrainos tradicijomis Pirigavo muziejuje; 🔹 Pasilepinkite tradiciniais šalies patiekalais „Puzata hata“ restorane; 🔹 Pažinkite miesto istorijos paslaptis Andriejaus gatvėje; 🔹 Užsukite į vieną seniausių pasaulyje Šv. Sofijos saborą.

Apie viešbutį

Lybid Hotel 3* įsikūręs miesto centre leis jums būti įvykių sūkuryje ir nesunkiai pasiekti visas miesto lankytinas vietas. Ant viešbučio stogo yra įrengta terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Jaukiai įrengtuose viešbučio kambariuose galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir atsipūsti po dieninės pažinties su Kijevu. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

12:25
Į
Kijevas (IEV)

13:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Kijevas (IEV)

14:15
Į
Vilnius (VNO)

15:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius-KIjevas-Vilnius)
  • 2 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!