Ištrūkite savaitgaliui į Londoną! Skrydžiai ir 2 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais vos 219 !

Apie Londoną

Apie Londoną turbūt daug pasakoti nereikia, net tie, kurie dar nebuvo, jau numano, ką aplankytų atvykę į didingąjį miestą. Jau įsivaizduojate, kaip akimis fiksuojate žymiąsias Londono vietas? Paskubėkite, siūlome tinkamą progą apsilankyti šarmingoje sostinėje!

Ką nuveikti mieste?

🔹 Išgirskite Big Ben'o skleidžiamus dūžius; 🔹 Apsilankykite šarmingajame Camden Town; 🔹 Sutemus nueikite pasižvalgyti į reklamas Piccadilly Circus; 🔹 Pereikite visus Londoną jungiančius tiltus; 🔹 Išgyvenkite ir atlaikykite žmonių minią Oxford gatvėje.

Apie viešbutį

Dolphin Hotel 2* įsikūręs vos per kilometrą nuo Hyde Parko, o artimiausią metro stotelę rasite vos už 200 metrų, tad visas Londonas jums pasiekiamas vos ištiesus ranką. Jei norite pasivaikščioti - judriają Oxford gatvę pėsčiomis pasieksite vos per 15 minučių. Jaukiai įrengtuose numeriuose rasite televizorius bei nemokamo belaidžio interneto paslaugą. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

06:05
Į
Londonas (LTN)

07:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Londonas (LTN)

21:20
Į
Vilnius (VNO)

01:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius-Londonas-Vilnius)
  • 2 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!