Išbandykite banglenčių sportą Porto mieste! 7 naktys viešbutyje, banglenčių pamokos, skrydžiai ir pusryčiai tik 450 !

IŠPARDUOTA!

Kodėl rinktis PORTO - verta?

Porto senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo zoną, o pats miestas yra vienas seniausių Europoje. Vasario mėnesį mieste vidutiniškai 14 laipsnių, pabėgę nuo žvarbios lietuviškos žiemos galėsite mėgautis taip išsiilgta saule. Grožėdamiesi miestu neaplenkite Sao Bento stoties, išpuoštos azulejo plytelėmis, Ribeiros rajono, Bolsa rūmų, Porto katedros, Sao Francisco bažnyčios... - tikras architektūrinis muziejus. Taip pat būtina paminėti jog šiame mieste yra brandinamas portveinas, siūlome apsilankyti vyndarių ekskursijose ir degustacijose, kai kurias daryklas galima aplankyti ir nemokamai: Taylor’s, Rozės ar Croft. Be gausaus vyno pasirinkimo Porto taip pat garsėja jūros gėrybėmis, prasitarsiu, jog geriausi jūros gėrybių restoranai yra randami Matosinhos rajone, žuvį kepa tiesiog gatvėje, taigi lengvai susigaudysite į kurią pusę eiti :)

Banglenčių pamokos 🏄

Išmokti plaukti banglente niekada nevėlu - taigi nieko nelaukę imkime banglentę į rankas ir šokim į bangas! Nesvarbu jūsų amžius, ūgis ar kūno sudėjimas, tai daryti gali visi. Nebijokite, kad dar ne vasara, su hidrokostiumu šalta nebus. Kelionėje jūsų lauks:  10-ies pamokų kursas, profesionalus instruktorius, 7-ių dienų hidro kostiumo ir banglentės nuoma, transportavimas į paplūdimį ir atgal.   porto

Apie viešbutį

Surfivor Porto Surf hostel - Jūsų lauks erdvus kambarys, su vaizdu į vandenyną. Grįžę po įspūdžių pilnos  dienos galėsite ilsėtis bendroje svetainėje. Viešbutis turi didelį kiemą, kuriame galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio, taip pat bendrą virtuvė su visais maisto gaminimo reikmenimis. Kiekvieną rytą Jūsų lauks gausūs pusryčiai, o po jų atvyks transportas, kuris Jus nuveš iki paplūdimio. Miesto centrą lengvai pasieksite viešuoju transportu, užtruksite ~20min. Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius (VNO)

07:10
Į
Eindhovenas (EIN)

08:35
Skrydis į priekį
Eindhovenas (EIN)

10:35
Į
Portas (OPO)

12:15
Skrydis atgal
Portas (OPO)

06:35
Į
Eindhovenas (EIN)

10:10
Skrydis atgal
Einhovenas (EIN)

14:35
Į
Vilnius (VNO)

17:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Porto-Vilnius
  • 7 naktys viešbutyje
  • Pusryčiai
  • 5 dienų banglenčių kursai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!