Ilsėkitės karščiu pulsuojančioje Persijos įlankos šalyje - JAE! 7 naktys prabangiame 3* viešbutyje su viskas įskaičiuota - 900 !

JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI

Pagalvojus apie tolimuosius arabų kraštus, turbūt kiekvienam prieš akis iškyla auksinių dangoraižių bei prabanga dvelkiančių gatvių vaizdiniai. Juk emyratus aplankyti turistai keliauja būtent dėl galimybės pamatyti sparčiu žingsniu besivystančią bei į dangų augančią išskirtinę kultūrą. Tačiau Jungtiniai Arabų Emyratai - daug daugiau nei tik kiekviename didmiestyje matomi dangoraižiai ar prabangūs automobiliai - šių kraštų išskirtinė yra ne tik ekonominė, bet ir kultūrinė pozicija, o turistus net ir iš pačių įspūdingiausių miestų išvilioja visiškai kitoks gamtos grožis.

RAS AL CHAIMA

Dėl gausios augalijos, Ras al Chaima emyratas yra laikomas vienu iš gražiausiu iš visų Jungtinių Arabų Emyratų. Ras al Chaima emyratas atvykstančius turistus vilioja paplūdimiais, kalnais, istoriniu palikimu bei savita tiek gamtos, tiek miesto aplinka.  Čia yra buvęs senovinis prekybos centras - Dulfaro miestas. O jūrininkystė šiame krašte buvo viena iš pirmųjų profesijų.

Apie viešbutį:

Itin elegantiško stiliaus ir jaukus 3* viešbutis Bin Majid Beach Resort yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio Persijos įlankoje. Poilsio kompleksas įsikūręs puikioje vietoje – 2 km. ilgio privačiame paplūdimyje, plytinčiame tarp pakrantės ir Ras Al Chaima kalvų. 

Poilsio komplekse yra lauko baseinas, svečiams siūloma apsistoti numeriuose, pro kurių langus matyti jūra ir gausu restoranų. Vestibiulyje veikia nemokamas belaidis internetas, teritorijoje yra 3 atskiri baseinai, siūloma pažaisti tenisą, tinklinį, užsiimti vandens sportu ir įvairiomis kitomis pramogomis.

Šiuolaikiškais mediniais baldais apstatytuose kambariuose yra oro kondicionierius, mini baras, televizorius ir vonios kambarius su prabangiais higienos reikmenimis. Prie baseino galėsite pavalgyti įvairių tarptautinių patiekalų, parūkyti kaljaną arabiškoje kavinėje, o naktiniame klube pasiklausyti gyvos muzikos ir pažiūrėti tradicinių šokių pasirodymus.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva (WAW)

09:15
Į
Ras Al Khaimah (RKT)

17:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Ras Al Khaimah (RKT)

18:00
Į
Varšuva (WAW)

22:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis iš Varšuvos (Varšuva-Ras al Chaima-Varšuva)
  • Viešbučio kambarys
  • Maitinimas - viskas įskaičiuota
  • Pervežimai (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas
  • Registruojamas bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Turistinis mokestis, mokamas atvykus į šalį

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!