Ilsėkis Lvove 4* viešbutyje tik už 115 ! Skrydžiai, 3 nakvynės ir pusryčiai! Paskubėk!

Apie Lvovą

Dar nebuvote Lvove? Net negalvojote apie šią kryptį ? Patikėkite, kelių dienų poilsis Lvove - vertas jūsų dėmesio! Jaukumu alsuojantis, bohemiškas ir išties romantiškas Lvovas ne veltui laikomas vakarų Ukrainos sostine. Istoriją menantis miesto senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, lyg magnetas traukia miesto svečius. Kvapą gniaužianti Lvovo panorama atsiverianti nuo miesto rotušės bokšto, didingas Operos ir baleto teatras, puošniausių bažnyčių gausa... įkvėpkite kerinčio miesto. Draugiški vietiniai, nuostabūs vaizdai ir dėmesį kaustantys objektai, tai dar ne viskas! Lvovas išties pigus miestas, drąsiai užsukite į jaukų restoraną ir skaniai papietaukite, jūsų piniginė nė nepajus!

Apie viešbutį:

Pačioje Lvovo širdyje, šalia parko karaliaujantis Dnister 4* viešbutis išsiskiria šiuolaikiškais ir elegantiškais kambariais ir tvyrančia jaukia atmosfera. Draugiškas ir profesionalus personalas - nuoširdžiai pasiruošęs padėti. 3 km atstumu nuo viešbučio nutolusi geležinkelio stotis, o iki Lvovo oro uosto vos 6 km., nesunkiai pasieksite jums reikiamus miesto kampelius tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu.   Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

21:55
Į
Lvovas (LWO)

23:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Lvovas (LWO)

00:10
Į
Vilnius (VNO)

01:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Lvovas-Vilnius
  • Viešbutis
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja