Į Tenerifę keliauti verta! 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis - 798 !

Apie Tenerifę:

Pasiruošę atostogoms svajonių saloje - Tenerifėje? Kelionė čia su šeima ir draugais taps nepamirštama, jei tik jūs norėsite! Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Tenerifė suteiks progą pailsėti ir pasimėgauti artimiausių žmonių apsuptyje. Vietiniai Tenerifės gyventojai save vadinantys kanariečiais pasiruošę pagelbėti ir supažindinti su salos kasdieniu gyvenimu, ramybe pulsuojančiomis dienomis ir šėlsmingais vakarėliais naktį! Tai vulkaninė Ispanijos sala, kurioje stūkso didingas ugnikalnis, paskutinį kartą išsiveržęs 1909 m., bet dar iki dabar matyti to padariniai - unikalus gamtos kraštovaizdis tai puikiai atvaizduoja! Keliaukite į Ispanijos Kanarų salyne esančią Tenerifę ir leiskite sau pamiršti įvairias negandas bei rūpesčius. Atostogos Tenerifėje - ar gi ne svajonės išsipildymas?

tenerife-3

Apie viešbutį:

Hovima La Pinta 4* viešbutis puikus pasirinkimas norintiems smagiai praleisti atostogas Kanaruose. Viešbutis laukia svečių siūlydamas itin aukšto lygio aptarnavimą, pramogas vaikams ir aktyvaus sporto veiklas. Lankydamiesi Tenerifėje ir svečiuodamiesi Hovima La Pinta viešbutyje leiskite visa galva sau nerti į poilsį – visai čia pat centras ir visos jame siūlomos pramogos. Viešbutis savo teritorijoje siūlo terasą skirtą deginimuisi, baseinas su šildomu vandeniu.

hocima la pinta 1 1x1 hovima la pinta 5x4 Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

07:10
Į
Tenerifė SUR (TFS)

11:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Tenerifė SUR (TFS)

12:30
Į
Vilnius (VNO)

20:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Tenerifė - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys
  • Pusryčiai ir vakarienės
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 15 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!