Į Graikijos ir kultūros sostinę - Atėnus! Skrydžiai iš Varšuvos ir 8 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais tik 275 !

Apie Atėnus

Atėnai - miestas, žavintis ne tik savo gamta, istoriniu palikimu, bet ir galimybėmis pailsėti, gerai bei įdomiai praleisti laiką. Atėnai yra Graikijos sostinė ir vienas seniausių miestų Europoje, galintis pasigirti viena seniausių kultūrų pasaulyje, savo istoriją skaičiuojantis nuo neolito laikų. Atėnuose veiklos atras kiekvienas! Nuo lankytinų objektų iki puraus smėlio paplūdimių, galėsite mėgautis saule, jūra ir susipažinti su šio nuostabaus miesto kultūra.

Graikija virselis Leisdami laiką Atėnuose, nepamirškite aplankyti šių vietų:

🔹 Atėnų akropolis - senovės Atėnų visuomeninio gyvenimo architektūrinis ansamblis 🔹 Partenonas - šventykla, skirta Atėnės Partenės garbei 🔹 Senovės Agora - senovės Atėnų politinis centras 🔹 Dzeuso šventykla - pradėta statyti dar prieš Kristų, o statybos truko beveik 7 šimtmečius 🔹 Nacionalinis sodas - žalumos ir ramybės oazė, pačioje Atėnų širdyje 🔹 Plaka - seniausias gyvenamasis miesto rajonas; 🔹 Likavitos kalva - aukščiausia Atėnuose, siekianti ~ 277 metrų aukštį

atenai graikija 5x4 bigstock-Parthenon-temple-and-Acropolis-76694489 5x4

Apie viešbutį

Aristoteles 3* viešbutis įsikūręs puikioje vietoje nuo kurios pasivaikščiodami pasieskite Plaka parką bei Akropolį. Čia apsistosite jaukiuose kambariuose, kuriuose turėsite didelę lova, privatų vonios kambarį, nemokamą belaidį internetą, oro kondicionierių, darbo stalą. Viešbutyje taip pat yra baras, kuriame galite pasimėgauti graikiškais patiekalais bei gėrimais.

aristoteles hotel 2 5x4 aristoteles hotel 5x4

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva (WMI)

19:10
Į
Atėnai (ATH)

22:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Atėnai (ATH)

17:00
Į
Varšuva (WMI)

18:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 8 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimas
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!