Elegantiškas poilsis kalnų apsuptyje - Alpėse! Skrydžiai ir 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - 562 !

DOLOMITINĖS ALPĖS

Yra daugybė privalumų vykti į Italijos kalnus slidinėti - itin gražūs kraštovaizdžiai, daugybė slidinėjimo trasų, paslaugus aptarnavimas, skanus maistas, o ir kainos neretai žemesnės nei kaimyninėse šalyse - Austrijoje, Prancūzijoje bei Šveicarijoje. Vienas populiariausių slidinėjimo regionų Italijoje – Dolomitinės Alpės. Seniai svajojate nuvykti paslidinėti ir patyrinėti Alpes? Dabar puikus metas, Italijos slidinėjimo kurortas Val di Fasa jūsų nekantriai laukia! Šis regionas įsikūręs pačiame Dolomitinių Alpių centre, kuriame gamta tiesiog kerinti, o slidinėjimo galimybės - neapsakomos. Jei keliaujate su šeima ir ne visi myli slidinėjimą - nuobodžiauti jiems vis tiek neteks. Kurorte siūloma ir pasivažinėti šunų kinkiniais, ir sniegomobiliais, o taip pat ir pačiuožinėti po atviru dangumi. Ištrūkite ten, kur šaltis įgauna prasmę!

Apie viešbutį

Hotel Garni Lastei 3* įsikūręs vos per 500 metrų nuo keltuvo užkeliančio į Val di Fassa slidinėjimo zoną. Taip pat viešbutis siūlo autobusus, vežančius iki trasų.

Jaukiai įrengtuose viešbučio kambariuose jausitės lyg namuose, židiniai suteiks šilumos, o ramus poilsis po aktyvios dienos - garantuotas. Taip pat kilimine danga išklotuose ir mediniais baldais apstatytuose kambariuose rasite balkonus, pro kuriuos galėsite stebėti kvapą gniaužiančias Alpes.

Viešbutyje kas rytą tiekiami lengvieji savitarnos pusryčiai, kurių metu galima mėgautis naminiais pyragais ir pikantiškais valgiais. Personalas organizuoja nemokamas žygeivių turizmo išvykas. 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.              

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

5:55
Į
Verona (VRN)

7:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Verona (VRN)

11:00
Į
Vilnius (VNO)

14:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Verona - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (dbl classic, su pusryčiais)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Slidinėjimo pasas/Kurorto mokestis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!