Dar neatrastas Lvovas kviečia! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais tik 109 !

IŠPARDUOTA

Apie Lvovą

Dar nebuvote Lvove? Net negalvojote apie šią kryptį ? Patikėkite, kelių dienų poilsis Lvove - vertas jūsų dėmesio! Jaukumu alsuojantis, bohemiškas ir išties romantiškas Lvovas ne veltui laikomas vakarų Ukrainos sostine. Istoriją menantis miesto senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, lyg magnetas traukia miesto svečius. Kvapą gniaužianti Lvovo panorama atsiverianti nuo miesto rotušės bokšto, didingas Operos ir baleto teatras, puošniausių bažnyčių gausa... įkvėpkite kerinčio miesto. Draugiški vietiniai, nuostabūs vaizdai ir dėmesį kaustantys objektai, tai dar ne viskas! Lvovas išties pigus miestas, drąsiai užsukite į jaukų restoraną ir skaniai papietaukite, jūsų piniginė nė nepajus!

Apie viešbutį

Pačioje Lvovo širdyje karaliaujantis  Lviv Central Jam 3* viešbutis išsiskiria šiuolaikiškais ir elegantiškais kambariais, tvyrančia jaukia atmosfera. Draugiškas ir profesionalus personalas - nuoširdžiai pasiruošęs padėti. Lankomiausiai miesto traukos objektai išsidėstę mažiau nei 1 km spinduliu - atraskite Lvovą ir mėgaukitės kokybišku poilsiu! Kaina galioja asmeniui keliaujant dviems ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

21:55
Į
Lvovas

23:15
Skrydis atgal
Tiosioginis
Lvovas

00:10
Į
Vilnius

01:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!