129

Apie viešbutį

Pačiame Frankfurto centre įsikūręs Admiral viešbutis - puikus pasirinkimas trokštantiems daugiau laiko praleisti miesto senamiestyje, atsipalaiduoti restoranuose ar kavinėse bei apsipirkti. Šiuolaikiškas viešbutis stūkso visai šalia Frankfurto zoologijos sodo - apsilankykite, požeminė stotelė taip pat šalia, o norintiems pakeliauti toliau iki traukinių stoties vos 10 min kelio pėsčiomis! Modernūs viešbučio kambariai, paslaugus personalas ir visą parą dirbanti registratūra, leis pasijusti tarsi namuose sugrįžus po ilgos ir turiningos dienos!

Apie Frankfurtą

Jau kurį laiką svajojate apie pažintį su didinguoju Frankfurtu? Užteks svajoti - metas veikti! Frankfurtas žavi bet kuriuo metų laiku - laukia užburianti panorama, gardus ir sotus maistas bei pramogų gausa. Įsitikinti miesto galybe rekomenduojame pakilus į 200 m aukštį - Maino bokštą, tik neapsvaikite nuo atsiveriančio grožio. Įkvėpkite miesto senamiesčio, aplankykite garsiojo poeto J. W. Getės namą, išbandykite savo pojūčius unikaliame Dialogo muziejuje, pastarajame teks pamatyti tai, kas nematoma! Žavitės muziejais? Būtent Frakfurte, Maino upės krante įsikūrusi muziejų krantinė sukviečia gausybę turistų, na o vakarop ne prošal atsipūsti Angliškajame teatre.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

17:00
Į
Frankfurtas

18:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Frankfurtas

7:30
Į
Vilnius

10:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 3* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja