BARSELONA + ROMA + PARYŽIUS iš Vilniaus! Skrydžiai, 9 naktys, pusryčiai ir nakvynės vos 479 !

SKRYDZIAI

Trumpai apie kelionę VILNIUS - BARSELONA - ROMA - PARYŽIUS - VILNIUS

Tai išskirtinis Baltic Tours suplanuotas maršrutas - maratonas, kurio metu aplankysite tris įstabius miestus - Barseloną (Ispanija), Romą (Italija) bei Paryžių (Prancūzija)! Į kelionės kainą įskaičiuoti tiesioginiai skrydžiai (Wizzair + Ryanair kombinacijos), 2** ir 3*** žvaigždučių viešbučiai bei pusryčiai! Vienintelė jūsų užduotis - patiems pervažiuoti maršrutą oro uostas-viešbutis-oro uostas. Tai ekoniminė, savarankiško tipo kelionė, kurios metu pažinsite Europą: mėgausitės šilta jūra Barselonoje, valgysite skaniausius ledus Romoje, o Paryžiuje - iš naujo įsimylėsite gyvenimą. PASIRENGĘ?

Kodėl verta?

1. Vienu ypu pamatysite TRIS epinius Europos miestus 2. Nereiks kentėti gurgiančiais pilvais, nes visi parinkti viešbučiai - su pusryčiais 3. Sutaupysite - išleisite mažiau, nei skrisdami į tris keliones atskirai 4. Esant norui - padėsime susirasti pervežimą iš / į oro uostus

Viešnagė Barselonoje

Gegužės 23 d. į padanges kilsite Wizzair oro linijų bendrovės orlaiviu ir po 3 val. 25 min. skrydžio leisitės Barselonos (El Prat) oro uoste. Čia jums reikės susiorganizuoti transportą iki viešbučio. Jūsų žiniai iki jo - vos 25 kilometrai. Atvykus jus pasitiks Inout 2** viešbutis kuriame praleisite keturias malonias naktis.  Į viešbučio kainą įskaičiuota ir pusryčiai tad apie juos sukti galvos nebereikės. Gyvensite netoli centro tad visus turistų pamėgtus objektus greitai galėsite pasiekti ir pamatyti savo akimis. Barselonos saulė nekantrauja jus išbučiuoti!

Viešnagė Romoje

Gegužės 27 d. sėsite į Ryanair oro linijų bendrovės skraidinamą lėktuvą ir vos po 1 val. 55 min leisitės Romos (Fiumicino) oro uoste. Čia spėsite aplankyti populiariausius lankomus objektus. Romoje apsistosite Eurogarden 3*** viešbutyje, ir čia praleisite 3 naktis. Žinote ko reikia norint gerai pradėti dieną? Gerų pusryčių, o visų geriausia, kad jie įskaičiuoti į viešbučio kainą tad nereikia papildomai sukti galvos! Viešbutis įsikūręs vos už 19 kilometrų nuo oro uosto, tad kelią iki jo rasite nesunkiai, kaip ir lankomiausias Romos miesto vietas ir objektus. Skanaukite patį gardžiausią maistą ir lepinkitės italų svetingumu!

Viešnagė Paryžiuje

Ir galiausiai gegužės 30 d. su Ryanair oro linijų bendrovės orlaiviu atskrisite į Paryžiaus (Beauvais  - Tille) oro uostą. Skrydžio trukmė tik 2 val. 20 min. tad vos nusileidus lėktuvui galėsite keliauti apžiūrėti miesto. Jūsų laukia dvi naktys jaukiame Premiere Classe Cergy Pointose 2** viešbutyje. Kuris įsikūręs netoli miesto centro tad tai palengvins geriau pažinti miesto centrą. Taipogi į kainą įskaičiuoti ir pusryčiai tad vėlgi galėsite nesijaudinti, kur sočiai ryte pavalgyti. Keliaukite savo akimis pajusti Paryžiuje tvyrančią romantiką!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

16:20
Į
Barselona

18:50
Skrydis į priekį
Barselona

21:00
Į
Roma

23:55
Skrydis į priekį
Roma

06:30
Į
Paryžius

08:50
Skrydis atgal
Paryžius

15:10
Į
Vilnius

18:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Barselona-Roma-Paryžius-Vilnius
  • Apgyvendinimas viešbučiuose
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miestų mokesčiai (Barselona už naktį asmeniui €1,21, Roma 3,50 Eur asmeniui už naktį, Paryžius 0,83 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!