Rudens pradžia Turkijoje apsistojant 5* viešbutyje Marmario kurorte su viskas įskaičiuota tik -1 !

Apie Turkiją

Atėjo metas ilgai lauktoms atostogoms? Keliaukite į Turkiją ir pamirškite visus kasdienybės rūpesčius! Geltonojo smėlio paplūdimiai, vaiskios saulės spinduliai ir begalinis žydros jūros kraštovaizdis privers atostogų metu skirti laiką tik sau bei savo artimiesiems. Atostogos Turkijoje žavi ne tik dėl ramaus poilsio, kurį kiekvienas patiria, bet ir dėl įtraukiančios istorijos bei unikalios kultūros. Lankytinos šios šalies vietos tikrai jus nustebins ir paliks neišdildomus prisiminimus, kuriais gyvensite dar ilgai po sugrįžimo namo. Aplankykite dviejų vidinių, Viduržemio ir Juodosios, jūrų supamą Turkiją ir nerkite į visiškai atpalaiduojantį atostogų laiką! Atostogos su šeima ir draugais Turkijoje neprailgs – čia savo išsvajotą kelionės laiką susikurti galės kiekvienas šalies svečias.

Apie Marmarį

Marmaris - vienas gražiausių visoje Pietvakarių Turkijoje. Marmaris, apsuptas kalnų, taip pat yra labai žalias miestas, todėl viena didžiausių šio miesto vertybių - miškai. Pats metas aplankyti Marmarį ir pasinerti į pramogas: nardymą, žvejybą, deginimąsi paplūdimiuose, taip pat, naktinį gyvenimą, kuriame sau vietą atras skirtingo amžiaus, tautybės ar lyties atstovai. Marmaryje nuobodu nebus!

Apie Viešbutį

Blue Bay Platinum 5* viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, vos 2 minutės ir jūs atsidursite miesto paplūdimyje. Modernaus interjero viešbutyje įrengti jaukūs bei tvarkingi kambariai su balkonu, mini baru, televizoriumi bei oro kondicionieriumi. Komplekse rasite SPA centrą bei vidaus ir lauko baseinus su vandens kalneliais. Viešbutyje taip pat veikia šiuolaikiškas savitarnos restoranas, kuriame patiekiami tarptautiniai valgiai, ir dar du restoranai, kuriuose patiekalai siūlomi iš valgiaraščio. Restoranuose skamba gyva muzika ir organizuojami įvairūs pasirodymai. Bare siūlomi gaivinantys gėrimai ir lengvi užkandžiai.

 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

06:00
Į
Dalamamanas

09:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Dalamamanas

10:00
Į
Vilnius (VNO)

13:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Dalaman İlçesi - Vilnius)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Viešbučio kambarys (standard, viskas įskaičiuota)
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!