Atraskite spalvingąjį Maroką! 8 naktys puikiame 3* viešbutyje su pusryčiais tik 369 !

Apie Marakešą

Atostogas Marakeše galime vadinti egzotiškomis. Spalvinga kultūra, užburianti atmosfera, gyvenimas, kokio Europoje nepamatysime. Nekantraujate keliauti? Nebedvejokite – pirmyn! Autentiška architektūra, kerinti kultūra, spalvingas vietinių gyvenimas – akcentas būtinas neeilinėms atostogoms. Susipažinkite su miestu artimiau – neaplenkite Marakešo medinos, Džema El Fna aikštės, Mažorelio sodo, Bahijos rūmų ir žinoma pasimėgaukite gardžiais tradiciniais patiekalais. marokas

Apie viešbutį:

Patogioje miesto vietoje įsikūręs By Hotel Marrakech 3* viešbutis siūlo aukštos klasės aptarnavimą ir patogumus. Vos peržengę viešbučio slenkstį įsitikinsite kodėl – erdvūs ir modernūs viešbučio kambariai leis mėgautis poilsiu dangiško patogumo lovose. Viešbutis siūlo mėgautis terasa, baseinu, bei restorano paslaugomis. Gardūs pusryčiai ir draugiškai nusiteikęs personalas, skleis gerą nuotaiką visos viešnagės metu. marokas hotel by 5x4 marokas hotel by 1 5x4 Dėmesio! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama – gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Netiesioginis
Vilnius (VNO)

17:55
Į
Paryžius (BVA)

19:35
Skrydis į priekį
Netiesioginis
Paryžius (BVA)

21:05
Į
Marakešas (RAK)

23:25
Skrydis atgal
Netiesioginis
Marakešas (RAK)

10:55
Į
Londonas (LTN)

14:30
Skrydis atgal
Netiesioginis
Londonas (LTN)

17:25
Į
Vilnius (VNO)

22:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Marakešas-Vilnius
  • Viešbutis
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!