Atraskite autentišką Maroką! 5 naktys puikiai vertinamame 4* viešbutyje su pusryčiais tik 245 !

! IŠPARDUOTA !

Apie Marakešą

Atostogas Marakeše galime vadinti egzotiškomis.Spalvinga kultūra, užburianti atmosfera, gyvenimas, kokio Europoje nepamatysime. Nekantraujate keliauti? Nebedvejokite - pirmyn. Autentiška architektūra, šarminga kultūra, spalvingas vietinių gyvenimas – akcentas būtinas neeilinėms atostogoms. Susipažinkite su miestu artimiau - neaplenkite Marakešo medinos, Džema El Fna aikštės, Mažorelio sodo, Bahijos rūmų ir žinoma pasimėgaukite gardžiais tradiciniais patiekalais.

Apie viešbutį:

Patogioje miesto vietoje įsikūręs Riad La Kahana 4* viešbutis puikiai vertinamas Marakešo svečių, vos peržengę slenkstį įsitikinsite kodėl. Jaukūs ir spalvingi viešbučio kambariai atspindintys tikrą Maroko kultūrą - sužavės. Gardūs tradiciniai pusryčiai ir draugiškai nusiteikęs personalas, jei tik pageidausite, suorganizuos pažintines ekskursijas po Marakešą bei jo apylinkes.   Dėmesio! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama - gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius (VNO)

21:25
Į
Liverpulis (LPL)

22:55
Skrydis į priekį
Liverpulis (LPL)

06:25
Į
Marakešas (RAK)

10:05
Skrydis į priekį
Marakešas (RAK)

10:15
Į
Londonas (STN)

14:00
Skrydis į priekį
Londonas (STN)

18:35
Į
Vilnius (VNO)

23:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Marakešas-Vilnius
  • Viešbutis
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja