Atrask nepaprastą Lvovo dvasią! Skrydžiai, 3 naktys 3*** viešbutyje su pusryčiais tik 174

Apie viešbutį

Pačioje Lvovo širdyje karaliaujantis viešbutis išsiskiria savo didingumą sukuriančiu interjeru, erdviais, elegantiškais kambariais, kuriuos puošia antikvarinio stiliaus baldai. Draugiškas ir profesionalus personalas - nuoširdžiai pasiruošęs padėti. Visai šalia viešbučio, vos 2 min kelio pėsčiomis -  Lvovo rotušės aikštė ir operos teatras. Svečiuojantis George 3*** viešbutyje galėsite pasinaudoti ir siūlomų ekskursijų bei pervežimo iš/į oro uostą paslaugomis.

Apie Lvovą

Dar nebuvote Lvove? Net negalvojote apie šią kryptį ? Patikėkite, kelių dienų poilsis Lvove - vertas jūsų dėmesio! Jaukumu alsuojantis, bohemiškas ir išties romantiškas Lvovas ne veltui laikomas vakarų Ukrainos sostine. Istoriją menantis miesto senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, lyg magnetas traukia miesto svečius. Kvapą gniaužianti Lvovo panorama atsiverianti nuo miesto rotušės bokšto, didingas Operos ir baleto teatras, puošniausių bažnyčių gausa... įkvėpkite kerinčio miesto. Draugiški vietiniai, nuostabūs vaizdai ir dėmesį kaustantys objektai, tai dar ne viskas! Lvovas išties pigus miestas, drąsiai užsukite į jaukų restoraną ir skaniai papietaukite, jūsų piniginė nė nepajus!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

21:55
Į
Lvovas

23:15
Skrydis atgal
Tiosioginis
Lvovas

00:10
Į
Vilnius

01:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 2 naktys 3* viešbutyje (su pusryčiais)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja