Atostogos Sardinijoje rugsėjo mėnesį! 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota 510 !

SARDINIJA

Tai autonominis Italijos regionas įsikūręs Viduržemio jūroje. Saloje saulė šviečia 300 dienų per metus, ji garsėja nuostabiais balto smėlio paplūdimiais ir turkio spalvos vandeniu. Kalnuotoje saloje gausu nepaliestos gamtos, net 25% šalies teritorijos sudaro nacionaliniai parkai. Esame įsitikinę, kad čia tikrai pailsėsite, juk sala yra viena mažiausiai ir rečiausiai apgyvedintų Italijos regionų. Kaip ir žemyninėje Italijos dalyje taip ir čia, jūs tikrai galėsite pasinerti į nepaprastą skonių pasaulį - alyvuogės, įvairių rūšių sūris, vynas, jūros gėrybės, šviežiai kepta duona, tai tik pradžia, nieko nelaukus važiuokime čia ir įsitikinkime tuo patys!

Apie viešbutį:

4* viešbutis Alessandro yra visai netoli Emerald pakrantės ir siūlo svečiams jaukų ir ramų poilsį viešbučio teritorijoje, kurioje yra lauko baseinas, didžiulis sodas ir puikiai poilsiui gryname ore pritaikyta infrastruktūra. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Teritorijoje yra 2 barai, o restorane galėsite mėgautis žuvies ir mėsos patiekalais, kurių gamybai naudojami tik švieži produktai. Dukart per savaitę čia organizuojama tradicinė vakarienė! 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

02:05
Į
Olbija

04:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Olbija

05:25
Į
Varšuva

07:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Varšuva - Olbija - Varšuva)
  • Viešbučio kambarys (dvivietis)
  • Maitinimas: viskas įskaičiuota
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis ir registruojamas bagažas
  • Lenkiškai /angliškai kalbančio atstovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Nuvykimas į Varšuvą
  • Garantinio fondo mokestis (3,5 EUR/asm.)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!