Atostogos Balio saloje! Skrydžiai, 8 naktys 5* viešbutyje su pusryčiais tik 1195 !

Laikas Balio saloje… tarsi „sustojusi akimirka žavinga“… pripildys gyvenimą ramybe ir šiluma. Svetingoje Indonezijos saloje pasilepinsite saule kvapą gniaužiančiame paplūdimyje, pailsinsite akis horizonte snaudžiančių ugnikalnių peizažu… Tereikia leisti jūsų atostogoms prasidėti! Poilsis Balio saloje primins gražiausią pasaką, atmosfera leis pasijusti lyg svajonių sapne… Žavingoji Balio sala jau laukia!

Ką nuveikti Balio saloje?

🔹 Aplankyti kultūros centrą Ubudą; 🔹 Išbandyti jėgas ant banglentės skrodžiant bangomis; 🔹 Savo akimis pamatyti Kintamani ugnikalnį; 🔹 Pasimėgaukite tikru poilsiu nuostabaus grožio paplūdimyje. KUTA – tai judriausias ir demokratiškiausias kurortas, kuriame apstu pramogų. Čia rasite jaukių parduotuvėlių, kavinukių ir restoranų. Kuta ypač populiari tarp mėgstančius banglenčių sportą bei aktyvų gyvenimo būdą. Jeigu svajojate ne tik ramiai ilsėtis paplūdimyje, bet ir įsitraukti į pulsuojantį Balio salos gyvenimą, tai šis kurortas būtent Jums. Baruna Holiday Inn 5*****
Tai itin prabangus viešbutis, esantis ant vandenyno kranto, turintis didžiulį baseiną bei net keletą restoranų, siūlančių Indonezijos, Azijos ar Europos virtuvės  šedevrus. Visi viešbučio kambariai įrengti balietišku stiliumi, turi privačius, erdvius  balkonus. Atsipalaiduokite viešbučio bare ant vandenyno kranto ir mėgaukitės tikromis atostogomis. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje.
Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

11:40
Į
Stambulas

14:25
Skrydis į priekį
Stambulas

01:40
Į
Singapūras

17:55
Skrydis į priekį
Singapūras

05:00
Į
Denpasaras

07:40
Skrydis į priekį
Denpasaras

13:05
Į
Kvala Lumpūras

16:05
Skrydis į priekį
Kvala Lumpūras

23:35
Į
Stambulas

05:15
Skrydis į priekį
Stambulas

08:10
Į
Vilnius

10:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Pervežimai
  • 8 naktys 5* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja