Atostogaukite populiariausiame Meksikos kurorte - Kankūne! 7 naktys 3* viešbutyje su viskas įskaičiuota - 1255 !

MEKSIKA

Meksikietiškos muzikos akordams suskambus iš karto norisi užsidėti sombrero ir eiti į šokių aikštelę. Juk pamatyti Meksiką vilioja jos spalvos, nesibaigiančios linksmybės ir nesustabdoma energija. Rinkdamiesi, į kurią Meksikos vietą vykti, atkreipkite dėmesį, kad čia yra visko - nuo unikalių miestų ir neaprėpiamo didumo platumų iki balto smėlio paplūdimių ir ugnikalnių. 

KANKŪNAS

Tai pats kurortiškiausias miestas Meksikoje -  balto smėlio paplūdimių ir žydro vandens pakrančių rojus. Ką veikti, atvykus į Kankūną, išsirinksite patys - galėsite laiką leisti zona hotelera - turistams sukurtoje poilsinėje pakrantėje su paplūdimiais, barais, restoranais, taip pat - aktyvaus poilsio mėgėjai turės galimybę išbandyti vandens sporto pramogas, o ne tingaus poilsio ieškantys - pakeliauti po Jukatano pusiasalį, kuriame yra išlikę senosios majų civilizacijos miestai, vienas tokių – Koba (Cobá).

Apie viešbutį:

Ant Karibų jūros kranto įsikūręs 3* viešbutis Dos Playas, siūlo atvykstantiems svečiams itin patogų apgyvendinimą Kankūno kurorto vietovėje. Apsuptas egzotiškų augalų ir tropinio klimato atmosferos, viešbutis siūlo galimybę grožėtis nuostabiais Karibų jūros vaizdais ir galimybę ilsėtis vienoje gražiausių ir labiausiai atpalaiduojančių vietų Meksikoje. Teritorijoje galėsite užsiimti įvairiomis pramogomis, viešbutyje yra restoranas, kuri tiekia tarptautinės virtuvės valgius: pusryčius, pietus ir vakarienę. Taip pat, yra SPA sveikatingumo centras, lauko baseinas bei belaidis internetas.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Varšuva (WAW)

12:00
Į
Kankūnas (CUN)

17:20
Skrydis atgal
Kankūnas (CUN)

20:50
Į
Varšuva (WAW)

14:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Apgyvendinimas: 3* viešbutyje
  • Maitinimas: viskas įskaičiuota
  • Pervežimai: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Rankinis bagažas: 5 kg.
  • Registruotas bagažas: 15 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Nuvykimas į Varšuvą ir atgal
  • Garantinio fondo mokestis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!