Atostogaukite Bodrume! Skrydžiai į Turkiją ir 7 naktys 5* viešbutyje su ultra viskas įskaičiuota 612 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

TURKIJA

Išgirdus apie kelionės pasiūlymą vykti į Turkiją, daugeliui galvoje pirmiausia išnyra žydro baseino, jūros bangų, kaitinančios saulės bei laimingų žmonių paveikslas. Tiesa - juk Turkijos kryptis daugeliui geriausiai pažįstama būtent iš poilsinių kelionių pusės. Tačiau, vertėtų atkreipti dėmesį, kad kiekvienas Turkijos kurortas taip pat turi savitą ir asmeninį įvaizdį, todėl čia ne tik kiekvienas ras sau tinkamą poilsį, bet ir turės galimybę keliauti aplink ir susipažinti su unikalia turkiška gamta, kultūra ir, žinoma, virtuve. Aplankykite dviejų vidinių, Viduržemio ir Juodosios, jūrų supamą Turkiją ir pasinerkite į atpalaiduojantį atostogų laiką!

BODRUMAS

Puiki vieta įkvėpti romantikos, dvelkiančios nuo Ėgėjo jūros skalaujamos pakrantės. Bodrumu dabar laikomas miestas, kur kadaise stūksojo senovinis Antikos laikų miestas - Halikarnasas. Pasak legendų, čia gimė istorijos tėvas – Herodotas, todėl Bodrumas neretai primena Graikiją. Miesto peizaže dominuoja balti, neretai gėlėmis dekoruoti nameliai, kuriuos vieną nuo kito skiria siauros gatvelės, mėlynos langinės ir antikinės kolonos.

Apie viešbutį:

Itin jaukus viešbutis Bodrum Holiday Resort & SPA 5* yra įsikūręs ant jūros kranto, vos 4 km. atstumu iki Bodrumo miesto centro, Ičmelero gyvenvietėje. Viešbutis turi didelę, gerai prižiūrėtą teritoriją, kurioje vyksta įvairūs renginiai. Taip pat, viešbučio svečiai turi galimybę naudotis įvairiomis nemokamomis paslaugomis, kaip: treniruoklių salė, sauna, turkiška pirtis, galima apsilankyti diskotekoje ir mėgautis nemokamais gėrimais. Viešbutis turi ir nuosavą paplūdimį, su galimybe pailsėti po skėčiais ant gultų ar čiužinių, o papildomą mokestį taip pat galėsite lepintis masažais.

Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius (VNO)

14:00
Į
Bodrumas (BJV)

17:10
Skrydis atgal
Bodrumas (BJV)

10:20
Į
Vilnius (VNO)

13:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Bodrumas - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys
  • Maitinimas - ultra viskas įskaičiuota
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!