Savaitės atostogas praleiskite rojaus kampelyje – Gran Kanarijoje! Mėgaukitės saule ir jūra vos už 319 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

Apie Gran Kanariją:

Tai trečia pagal dydį sala, Kanarų salyne, žavinti ir vis pritraukianti naujus turistus. Gran Kanarija – rojaus kampelis! Ir toks stereotipas šiai salai duodamas ne veltui, nes čia jus sužavės visa, atostogų metu supanti atmosfera. Šioje saloje ypatingi plati gamtinė įvairovė, galėsite pasimėgauti tiek įkaitintais smėlio paplūdimiais, tiek tropinių miškų pavėsiu. Kalnai, užgesę ugnikalniai, Atlanto vandenyno bangos, ir tai dar ne viskas, ką galite pamatyti Gran Kanarijoje! 43 % salos teritorijos yra paskelbtos saugomomis. Dar dvejojate ar verta? Atsakymas vienareikšmiškas – taip, nes tai viena geriausių vietų pasaulyje jūsų atostogoms.

Maspalomas - nacionalinis parkas bei didžiausias kurortas Gran Kanarijos pietinėje dalyje. Čia draudžiamas automobilių eismas. Keliauti galima tik pėsčiomis arba kupranugariais.

Untitled-1

Apie viešbutį:

Capri Bungalows tai viešbutis įsikūręs Maspalomas mieste. Viešbutyje įrengtas lauko baseinas, iki artimiausio paplūdimio, kuriame galėsite ilsėtis nuostabiose smėlio kopose - 5 km. 2 kartus per dieną nuo viešbučio iki paplūdimio kursuoja nemokami atuobusai. Šiame paplūdimyje galėsite išbandyti įvairias vandens pramogas: banglenčiu sportą, vandens slides ir kt. Netoli viešbučio ir Maspalomas miesto įsikūrę keli pramogų kompleksai: Wild West town of Sioux City, Holiday World, Ocean Park Water Park. Viešbučio kambariuose jūs turėsite erdvią lovą, vonios kambarį bei mažą virtuvėlę.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva (WMI)

11:40
Į
Las Palmas (LPA)

16:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Las Palmas (LPA)

17:05
Į
Varšuva (WMI)

23:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Varšuva-Las Palmas-Varšuva
  • Rankinis bagažas (iki 10 kg)
  • 7 naktys viešbutyje (1 kambario apartamentai)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Pervežimai
  • Maitinimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!