Slidinėjimo kelionė į Italiją! 7 naktims keliaukite slidinėti ir apsistokite 3* viešbutyje su pusryčiais 706 !

VAL DI FASA

Seniai svajojate nuvykti paslidinėti ir patyrinėti Alpes? Dabar puikus metas, Italijos slidinėjimo kurortas Val di Fasa jūsų nekantriai laukia! Šis regionas įsikūręs pačiame Dolomitinių Alpių centre, kuriame gamta tiesiog kerinti, o slidinėjimo galimybės - neapsakomos. Tai viena iš keturių slidinėjimo zonų, sudarančių Sela Ronda regioną. Val di Fasos regiono kurortų (Kampitelo, Kanazėjaus, Albos, Pocos, Vigo di Fasos, Moenos) trasos labiausiai tinka pradedantiesiems bei vidutinio pasirengimo slidininkams, tačiau įdomių trasų atras ir pažengusieji. Jei keliaujate su šeima ir ne visi myli slidinėjimą - nuobodžiauti jiems vis tiek neteks. Kurorte siūloma ir pasivažinėti šunų kinkiniais, ir sniegomobiliais, o taip pat ir pačiuožinėti po atviru dangumi. Ištrūkite ten, kur šaltis įgauna prasmę! Atraskite Alpes!

Trasų ilgis: „Mėlynos“ trasos - 32 km.; „Raudonos“ trasos - 60 km.; „Juodos“ trasos - 8 km.; Lygumų slidinėjimo trasos - 70 km.

Apie viešbutį:

Hotel Rododendro 3* nedidelis viešbutis, leisiantis jūsų slidinėjimo kelionei tapti jaukiomis šeimos atostogomis, yra įsikūręs apie 200 m. iki Kampitelo miestelio centro ir apie 400 m. iki Col Rodella keltuvo. Šalia - slidinėjimo autobuso (ski-bus) stotelė.

Viešbutyje galėsite susipažinti su vietine kultūra - restorane tiekiami tradiciniai Fasos slėnio valgiai, o bare galėsite paragauti stiprių vietinių gėrimų. Visi kambariai taip pat alsuoja tradicinijomis ir Alpių stiliumi, o kai kuriuose kambariuose rasite ir įrengtus balkonus iš kurių atsiveria nuostabus Italijos kraštovaizdis.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

7:30
Į
Verona (VRN)

9:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Verona (VRN)

10:00
Į
Vilnius (VNO)

13:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Verona - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (standard, su pusryčiais)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Slidinėjimo pasas/Kurorto mokestis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!