MALJORKA! Skrydis iš Varšuvos, 7 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais tik 259 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

Apie viešbutį

2** viešbutis Louty Hotel Golea, įsikūręs vos 100 metrų atstumu nuo Cala Gat paplūdimio, siūlo svečiams ypatingai malonią ir jaukią atmosferą. Viešbutyje galėsite naudotis restorano, baro paslaugomis, esant poreikiui, viešbučio darbuotojai padės įsigyti pažintinį turą. Šviesūs, gaivumo pojūtį sukuriantys kambariai leis atsipalaiduoti ir pasijusti kaip rojuje. Kiemo terasos palmių apsuptyje galima mėgautis gėrimais ir pavėsiu, kambario balkonuose grožėtis ryto vaizdais, o panorėjus išeiti pasivaikščioti ar pasideginti šalia esančiame palūdimyje. Viešbutis nuo oro uosto yra nutolęs 77 km. atstumu. Autobusų stotelę pasieksite vos per pusę minutės, kuri yra už 25 metrų nuo viešbučio, todėl norint pakeliauti po salos vietoves, tai padaryti labai patogu. SVARBU! Kainos pateikiamos 1 (vienam) asmeniui, keliaujant 2 (dviese)!

Apie Maljorką

Užburiantį Maljorkos grožį matėte tik kelionių kataloguose, atvirutėse ar kompiuterio ekrane? Pats laikas atrasti Maljorką patiems! Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą - nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu - nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes! Cala Llombards, Majorca island, Spain
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

20:10
Į
Maljorka

23:20
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka

16:20
Į
Varšuva

19:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Varšuva-Maljorka-Varšuva
  • 7 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti pas mus)
  • Miesto mokestis (1,1 Eur asmeniui už naktį)
  • Asmeninės išlaidos
  • Pervežimai

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja