Šiaurės pašvaistės ieškokite Islandijoje! Tiesioginiai skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje - 721 !

REIKJAVIKAS

Didžiausias šalies miestas ir sostinė užburs jus savo jaukumu. Spalvotus namų stogus galėsite išvysti ir iš viršaus - aukščiausias pastatas visoje Islandijoje stūkso būtent Reikjavike. Iš Hallgrimskirkja bažnyčios atsiveria nuostabi miesto panorama, kuri, žinoma, turės dar stipresnį įspūdį jei pasitaikys giedra diena. Savaitgalis Islandijoje padės jums pailsėti ir įkvėpti ramybės, o nusprendę praleisti dieną mieste pasirinkite pasivaikščiojimą mėgaudamiesi grynu oru. Reikjavikas nors ir dažniausiai yra lydimas dargano oro - žmonės pozityvūs ir draugiški, o miestas labai modernus. 

ISLANDIJA

Užsisėdėti Reikjavike vis dėl to nederėtų - patariame išsinuomoti automobilį ir leistis į nuotykius po salą. Keliaukite į Islandiją ir pažinkite kerinčią šalies gamtą, kuri ir yra viena labiausiai turistus pritraukiančių kelionės dalių. Jūsų laukia spalvingosios šiaurės pašvaistės, triukšmingi kriokliai ir įstabūs fiordai. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu ir įkvėpkite to gryno oro giliau - savaitgalis Islandijoje taps nepamirštamomis ne tik dėl visų akį pritraukusių objektų, bet ir dėl gamtos suteikiamos pilnatvės, kurią daugelis Islandijoje pajaučia.

Ką nuveikti?

🔹 Pasilepinkite ir pasinerkite į Žydrąją lagūną; 🔹 Aplankykite Halgrimuro bažnyčią ir išvyskite spalvotus Reikjaviko stogus iš viršaus; 🔹 Pasivaikščiokite po Laugardalur parką; 🔹 Susipažinkite su Islandijos virtuve ir paskanaukite jūros gėrybių; 🔹 Pasitaikius giedrai nakčiai leiskitės į Šiaurės pašvaistės paieškas!

Apie viešbutį:

Labai gerai vertinamas 3* viešbutis Island stūkso per 600 metrų nuo pagrindinės Reikjaviko miesto gatvės. Vietinių autobusų stotelę rasite vos už 100 metrų, taigi turėsite tikrai lengvą susisiekimą su Reikjaviko traukos objektais. Erdviuose ir skoningai įrengtuose viešbučio kambariuose rasite privačius vonios kambarius su higienos reikmenimis, televizorius, šaldytuvus, seifus bei darbo stalus. Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis visoje viešbučio teritorijoje, o visą parą dirbančioje registratūroje galėsite gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Viešbutis Island siūlo galimybę nemokamai pasistatyti savo automobilį aikštelėje netoli viešbučio. Už papildomą mokestį galėsite pasilepinti ir sveikatingumo centro paslaugomis - sauna, sūkurinė vonia bei masažai užtikrins, kad jūsų savaitgalis Islandijoje bus nuostabus.

Kaip pasiekti viešbutį nuo oro uosto?

Keliaukite į Islandiją pasiruošę nuo oro uosto pavažiuoti dar 50 kilometrų - tokiu atstumu oro uostas įsikūręs nuo Reikjaviko. Patogiausias būdas šį atstumą įveikti būtų keliaujant autobusais Airport Express. Kelionė trunka apie valandą, o į vieną pusę asmeniui kainuoja apie 20 Eur. Šie autobusai veža jus arba iki Reikjaviko miesto centro, arba iki pat jūsų viešbučio - svarbiausia nurodyti viešbučio pavadinimą iškart užsisakant. Rekomenduojama Airport Express autobuso bilietus iš anksto įsigyti internetu šiame tinklalapyje. Autobusai iš oro uosto išvyksta praėjus 35-45 minutėms po kiekvieno lėktuvo nusileidimo, tad pasiekti miestą turėsite galimybę net ir atskridę vakare.

Pigesnis, tačiau ilgesnis ir sudėtingesnis būdas būtų šį atstumą važiuoti naudojantis viešojo transporto paslaugomis. Kelionė truktų apie pusantros valandos, o autobusus turėtumėte keisti 2-3 kartus. Vienkartinis Reikjaviko viešojo transporto bilietas kainuoja apie 3-4 eurus (440 Islandijos kronų). Tiesa, vairuotojai Islandijoje grąžos dažniausiai neduoda, tad nusprendę pasivažinėti Reikjaviko autobusais pasirūpinkite panašią sumą grynų pinigų.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.
Tai yra savarankiškos kelionės pasiūlymas! Dėl platesnių pervežimų ar gido paslaugų sąlygų, prieš užsakant teiraukitės nurodytais kontaktais.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

18:15
Į
Reikjavikas (KEF)

20:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Reikjavikas (KEF)

21:20
Į
Vilnius (VNO)

03:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Tiesioginiai skrydžiai (Vilnius - Reikjavikas - Vilnius)
 • Rankinis bagažas (1 vnt. telpantis po orlaivio sėdyne - 40 x 20 x 30 cm)
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje
 • Maitinimas (už atitinkamą kainą galima užsisakyti pusryčius)
 • Kelionių eksperto konsultacija ir pagalba

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Pagalvės mokestis (2,70€/asm. už naktį mokama viešbutyje)
 • Savarankiškas pervažiavimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
 • Registruotas bagažas (galima įsigyti Baltic Tours biure - kaina priklauso nuo svorio)
 • Pirmenybinis įlaipinimas ir papildomas bagažo vienetas iki 10 kg. (55 x 40 x 20 cm, paslaugos kaina - nuo 24€/asm.)
 • Iš anksto užsakomos vietos lėktuve (paslaugos kaina - nuo 12 €/asm.)
 • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!