Pigios kelionės į Alikantę – poilsis Baltosios pakrantės širdyje!

Kelionių katalogas į Alikantę

Poilsinės kelionės į Maljorką
Poilsinės kelionės į Barseloną
Poilsinės kelionės į Alikantę
Poilsinė kelionė į Kosta Bravą
Poilsinė kelionė į Kosta Doradą
Poilsinės kelionės į Tenerifę
Poilsinės kelionės į Lanzarotę
Poilsinės kelionės į Gran Kanariją
Poilsinės kelionės į Fuerteventūrą
Poilsinės kelionės į Madridą
Poilsinės kelionės į Malagą
Poilsinė kelionė į Ibizą
Pigios kelionės į Alikantę – poilsis Baltosios pakrantės širdyje!

Individualūs kelionių pasiūlymai į Alikantę

Nebrangus poilsis saulėtoje Alikantėje yra lengvai pasiekiamas, jeigu pasinaudosite Baltic Tours degančiais pasiūlymais! Pajuskite ispanišką gyvenimo ritmą ir gėrėkitės nuostabiais jūros vaizdais! Pigios kelionės į Alikantę suderins egzotišką gamtą su šio senovinio miesto žavesiu ir privers jus norėti sugrįžti dar kartą. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, viskas įskaičiuota (angl. all included), paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina, keliautojų patarimus ir sėskite į lėktuvą, vykstantį į atostogas rojuje!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Alikantę? Alikantė – pagrindinis 200 km Ispanijos rytuose besidriekiančios Baltosios pakrantės (isp. Costa Blanca) miestas ir kurortas. Baltoji pakrantė pasižymi puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra ir besidriekiančiais balto smėlio paplūdimiais. Mieste taip pat yra įspūdinga Šv. Barboros pilis, trispalviu marmuru bangavimo efektą kurianti viena iš gražiausių šalies promenadų Explanada de España, vietinių pamėgti L'Ereta bei El Palmeral parkai bei daugybė kitų lankytinų vietų. Kartu būtina aplankyti ir senovinį Alikantės uostą – juk šis miestas nuo neatmenamų laikų yra vienas iš Viduržemio jūros laivybos ir prekybos centrų! Netoli nuo Alikantės taip pat rasite du mažus, bet žavius miestukus – Altėją ir Mursiją. Sakoma, kad Altėjoje gaminama pati skaniausia ir tikriausia ispaniška paelija! Taigi šis miestas yra kupinas ne tik romantiškų paplūdimių, bet ir kvapą gniaužiančio kultūros palikimo. Puikus klimatas, draugiška atmosfera ir graži architektūra yra būtent tai, kas užtikrins jūsų puikų poilsį Alikantėje!

Aktyvus poilsis Alikantėje. Pasirinkus išskirtinai pigią kelionę į Alikantę, nusivilti neteks. Jūros entuziastams tikrai verta keltu nuplaukti į Tabarca salą ir taip pasigėrėti atsiveriančiais vaizdais. Alikantė taip pat yra ideali vieta išbandyti nardymą, vėjo aitvarus, jėgos aitvarus ar buriavimą! Šiose vietovėse veikia nemažai buriavimo mokyklų, kuriose galima pradėti mokytis šios aktyvios ir sportiškos pramogos! O kur dar laipiojimas uolomis, važinėjimas dviračiais ir kiti čia populiarūs aktyvaus laisvalaikio leidimo būdai! Taigi per atostogas Alikantėje yra galimybė išbandyti begalę aktyvių pramogų – tiek po vandeniu, tiek ant žemės.

Pigios kelionės į Alikantę privalumai. Vienas iš didžiausių pigios kelionės į Alikantę privalumų yra nuolat ten vyraujantys geri orai. Gražūs saulėlydžiai, šilta jūra ir smėlio paplūdimiai pakerės kiekvieną keliautoją. Tačiau gražus yra ir pats ispanišką gyvenimo ritmą atskleidžiantis miestas! Beje, šis kraštas garsėja dėl savo išpuoselėtų vynuogių ir vynuogynų, tad jų paragauti privalu! Pigios kelionės į Alikantę – tai proga grožėtis nuostabiu senamiesčiu, apsipirkti kvapniame ir tikrame ispaniškame turguje. Čia pamiršite visus rūpesčius! Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Alikantę ir patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius su akcija internetu ir keliaukite! Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų! Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į poilsiautojų rojų Alikantę! Lėktuvo bilietai ir Alikantė jau laukia jūsų!      

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Alikantę?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika