Pigios kelionės į Islandiją – atostogos kvapą gniaužiančios šiaurės gamtos apsuptyje!

Individualūs kelionių pasiūlymai į Islandiją

Nebrangus poilsis atokioje Islandijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Išvyskite garsiausią pasaulio geizerį ir gėrėkitės nuostabiais ledo ir ugnies žemės vaizdais! Ieškokite pigių kelionių į Islandiją! Dar kartą sugrįžti į šią šalį jus privers kvapą gniaužianti gamta ir turtinga šiaurės šalių kultūra. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) paslauga ypač žema kaina ir sėskite į lėktuvą, vykstantį į atostogas šioje ypatingoje šalyje!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Islandiją? Islandija yra labai atoki ir nedidelė Europos valstybė pagal gyventojų skaičių. Islandijos sostinė Reikjavikas yra šiauriausia žemyno sostinė. Islandai yra labai atsidavę savo kalbos ir kultūros puoselėjimui. Čia nerasite McDonald’s greitojo maisto restoranų, o prekinių ženklų užrašuose dominuoja islandų kalba. Aplink šią salą driekiasi vienas pagrindinis kelias Route 1. Visą salą apvažiuosite įveikę kiek daugiau nei 1300 km. Islandija dažnam keliautojui atrodo kaip ypač brangi valstybė. Iš dalies tai tiesa, tačiau naudodamiesi patyrusių keliautojų patarimais, sutaupyti galėsite ir čia. Internete galima rasti daugybę teigiamų atsiliepimų apie pigias keliones Islandijoje. Jeigu į Islandiją vykstate su didesne kompanija ne sezono metu, labiausiai apsimoka keliauti išsinuomotu automobiliu. Juo patogiai galite apžiūrėti visą salą.

Aktyvus poilsis Islandijoje. Ši šalis yra puikiai pritaikyta aktyviam poilsiui, o ypač tiems, kurie mėgsta būti gamtoje ir leistis į žygius. Islandijos kraštovaizdis – unikalus ir atimantis žadą, be to, grožėtis čia esančiais ir per milijonus metų susiformavusias gamtos kūriniais juk nieko nekainuoja! Saloje rasite juodo smėlio paplūdimių, įspūdingų ledynų ir krioklių, sustingusios lavos upių, nuostabių kalnų ir ugnikalnių. Būtinai aplankykite Seljalandsfoss krioklį ir Geysir geizerį. Žiemos metu daugelis keliautojų renkasi aplankyti Islandiją dėl vieno iš gražiausių gamtos reiškinių – šiaurės pašvaisčių.

Pigios kelionės į Islandiją privalumai. Islandija – vieta, kuri sužavėtų kiekvieną. Gali atrodyti, kad geriausios atostogos yra šiltuose kraštuose, tačiau Islandija savo ruožtu dovanoja išskirtinius vaizdus ir ypatingas patirtis. Gamtos grožis, švara, Reikjaviko architektūra ir rami šiaurietiška kultūra nepaliks abejingų. Ne veltui Islandija laikoma vienu iš didžiausių pastarojo dešimtmečio turizmo atradimų! Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Islandiją patirti įspūdžių kupinų nuotykių kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius su akcija internetu ir keliaukite! Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų! Leiskitės į nepamirštamą ir pigią kelionę į neišpasakyto grožio salą – Islandiją! Ieškokite pigių lėktuvo bilietų, kelionė jau laukia!      

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika