Kelionės iš Varšuvos – kai prieš akis atsiveria visas pasaulis

Individualūs kelionių pasiūlymai į Varšuvą

Pamatykite egzotiškąją pasaulio pusę rinkdamiesi keliones iš Varšuvos! Aplankykite ir jūs Meksiką, Tanzaniją, Jungtinius Arabų Emyratus, Dominikos Respubliką, Omaną, Madagaskarą, Keniją, Mauricijų, Jamaiką, Tailandą, Egiptą, Šri Lanką, Seišelius, Žaliojo Kyšulio Respubliką ar kitas Europos, Afrikos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos kryptys už neįtikėtinai mažą kainą! Prisiminkite, pasaulis priklauso ir jums, apkabinkite jį!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours”? Nes mumis galima pasitikėti! „Baltic Tours“ myli savo klientus, puikiai išmano savo darbą ir yra apkeliavę nemažai pasaulio, todėl jums patarsime su meile, ekspertiškai ir nuoširdžiai! Dar vienas puikių atsiliepimų sulaukiantis mūsų parduodamų kelionių privalumas – puiki kaina! Į kelionės iš Varšuvos pasiūlymo kainą paprastai įeina skrydis lėktuvu, viešbutis su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota“, pervežimai iš/į oro uostą, rankinis ir registruojamas bagažas ir net gido paslaugos! Peržvelkite kelionių pasiūlymus internetu ir įsitikinkite patys! O degančios nuolaidos, akcijos ir karšti paskutinės minutės pasiūlymai keliauti su „Baltic Tours“ įkvėps dar labiau!

Kodėl kelionės iš Varšuvos? Pigios kelionės iš Varšuvos į tolimuosius pasaulio kampelius, tikra egzotika kvepiančios atostogos dviese, su šeima ir vaikučiais. Koks poilsis gali būti dar geresnis? Greiti ir patogūs, mūsų kelionių ekspertų atrinkti skrydžiai lėktuvu, šiluma, vasara, prieš akis atsiveriantys gamtos grožiai ir nauji potyriai yra tai, apie ką kiekvienas pasvajojame. Svajojate apie pačias nuostabiausias atostogas? „Baltic Tours“ – jūsų paslaugoms!

Kada važiuoti? Pigiausias atostogas galime padėti suplanuoti bet kuriuo metų laiku. Slegia rudeninis pilkumas ir dargana? Tuomet rinkitės rugsėjo, spalio, lapkričio kelionę ten, kur šilta! O gal norite didžiąsias metų šventes šiemet sutikti kitaip? Žinokite, kad „Baltic Tours“ tinklalapyje laukia specialūs pasiūlymai. Beje, mūsų kelionių ekspertai pasiruošę jums patarti, atsakyti į rūpimus klausimus apie skrydžius, vizą, draudimą, lankytinas vietas ar net orą. Kelionės trukmė gali būti įvairi. Galite leistis į 8, 10, 11 ar 14 dienų pažintį su svajonių šalimi, tačiau bene populiariausia rinktis 7 dienų trukmės atostogas. Na, ar pasiruošę leistis į nepakartojamą skrydį į atostogas?  

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Varšuvą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika