Kelionės autobusu į Veneciją

Kelionių katalogas į Veneciją

Kelionės autobusu į Veneciją

Individualūs kelionių pasiūlymai į Veneciją

Kelionės autobusu į Veneciją – romantiškąjį kanalų miestą!

Nebrangus poilsis kerinčiame Venecijos mieste yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Venecijos link! Siūlome kelionės autobusu į Veneciją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Veneciją su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Veneciją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad jūsų kelionė autobusu į Veneciją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Veneciją? Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Veneciją jūsų tikrai nenuvils! Šis unikalus ant vandens stovintis miestas, kuriame kai kurie gyventojai keliauja į darbą ne traukiniu ar automobiliu, bet gondolomis, abejingų nepalieka! Be to, keliaujant į Veneciją autobusu bus galima aplankyti kitus pakeliui esančius gražius miestus. Romantiškoji Venecija tikrai padarys įspūdį ir mažiems, ir dideliems!

Kada keliauti? Venecija turi ką pasiūlyti visais metų laikais. Žiemą šis miestas pats autentiškiausias – tai laikas, kuomet venecijiečiai tarsi „atsiima“ jį iš turistų. Pavasarį orai po truputį gerėja, gegužė laikoma pačiu geriausiu mėnesiu turistams. Vasarą padidėja turistų srautai, tačiau galima mėgautis puikiais orais. Na, o rudenį čia vyksta daugiausia kultūrinių renginių. Besirenkantiems tinkamiausią kelionės autobusu į Veneciją laiką rekomenduojame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ kelionių ekspertų komanda.

Ką reikia žinoti keliaujant į Venecija autobusu? Nors Italija yra Šengeno zonoje, kartais jos ar kitų šalių pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi, privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.

Ką pasiimti keliaujant į Veneciją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Veneciją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Svarbu nepamiršti, kad oras mieste – labai drėgnas.

Kur keliauti? Venecija gali pasigirti vienu metu buvusi svarbiausiu Viduržemio jūros uostu. Miestas garsėja savo karnavalais, romantiška akordeonų muzika gondolose ir meno renginiais. Patariame aplankyti įspūdingą Šv. Marko katedrą baziliką, Gallerie dell'Accademia meno galeriją ir daugybę kitų įspūdingų architektūros kūrinių. Venecijoje viena iš populiariausių pramogų yra plaukiojimas gondolomis – tai ne tik romantiška, bet ir visai kitokį miesto veidą atskleidžianti pramoga! Taip pat patariame viešint šiame mieste paragauti puikiai vertinamų Veneto regiono vynų. Venecija ne veltui ilgą laiką buvo vienas iš svarbiausių Italijos miestų – jos kultūrinis palikimas vis dar pritraukia minias turistų! Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Veneciją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika