2019-03-14

TOP 7 ekskursijos Antalijoje – Alanijos ir Kemero kurortuose

Kelionių patarimai
Poilsinės kelionės
Visos tinklaraščio kategorijos
Ekskursijos Turkijoje – patirtys vertos kiekvienos investuotos akimirkos. Tai puiki proga patirti šalį, pajusti jos žmones, kultūrą. Antalijos provincijoje, ant Viduržemio jūros kranto įsikūrę Alanijos ir Kemero kurortai nuo šiol asocijuosis ne tik su kokteiliu rankoje, bet ir smagiausiais nuotykiais.

1. Oro balionais sulig Tauro kalnų viršūnėmis

Šioje ekskursijoje persimaišo viskas – horizontai, didybė, žydras dangus ir raudonas saulėlydis. Kilsite iki 700 metrų aukščio ir skrosite Tauro kalnų viršūnes, tai vienareikšmiškai vienas įspūdingiausių turų Antalijos provincijoje.

2. Ekskursija į Pamukalę

Išvertus iš turkų kalbos, žodis pamukkale reiškia medvilnės pilį. Būtų sunku rasti taiklesnį pavadinimą šiam gamtos stebuklui. Kalcio oksido prisotintas vanduo, besiverždamas iš žemės ir tekėdamas kalno šlaitais suformavo daugybę terminių baseinų. Juose esantis vanduo dėl saulės šviesos įgauna įvairiausių atspalvių, tai reginį paverčia dar įspūdingesniu! Vandens temperatūra svyruoja nuo 42 ir 56 laipsnių šilumos. Čia randama gausybė naudingų mineralų, gerinančių žmogaus sveikatą.

3. Ekstremali kelionė džipais po Tauro kalnus

Nepamirštamų įspūdžių kupina išvyka į pietinę Turkiją juosiančius Tauro kalnus suteiks galimybę susipažinti su turkiškuoju kaimu, atvers nepamirštamus kalnų vaizdus, o iššūkio verti serpantinų tipo keliai aprūpins adrenalinu metams į priekį!

4. Gilyn į Viduržemio jūrą!

Jeigu kada nors lankėtės Kemere, tikriausiai pastebėjote, kad jūros horizontuose nuolatos dreifuoja jachtos. Vienoje jų galite atsidurti ir jūs. Būnant Kemere, užsisakykite privatų penkių valandų turą jachta. Šios ekskursijos metu galėsite ne tik pasimaudyti, pasideginti, bet ir pažvejoti.

5. Pasileiskite kalnų upėmis Köprülü kanjone!

Nors Köprülü kanjoną ir Antalijos kurortus skiria daugiau nei šimtas kilometrų, nei vienas ekstremalių pojūčių mėgėjas neturėtų ignoruoti šios vietos. Leiskitės į vandens žygį su artimaisiais, draugais, grožėkitės Turkijos gamta.

6. Ekskursija po Alanijos miestą

Rekomenduojame aplankyti Alanijos miesto simbolius – Kizil Kulė (raudonąjį bokštą), XIII amžių siekiančią miesto pilį ir Tersane. Pasigrožėję architektūra, sudalyvaukite naktiniame gyvenime: užsukite į klubą, barą ar vakarėlių autobusą ir šokite iki paryčių. Paryčiais pasitikite saulę Kleopatros paplūdimyje, o įdienojus pramogaukite vandens parke.

7. Atgaukite jėgas turkiškoje pirtyje

Savo vizito Turkijoje metu, bent keletą valandų skirkite turkiškoms pirtims. Po atpalaiduojančių ir atjauninančių procedūrų saunose, garinėse pirtyse, aromaterapijos procedūrų ir masažų būsite pasiruošę šokti į keliautojo batus ir naršyti Turkijos kelius toliau!

Leiskitės į nuotykius Turkijoje – planuokite savo kelionę jau dabar! :) 

[post.related_locations.title]

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Alaniją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Kemerą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.