2019-02-22

Neiminta apie Šarm el Šeicho viešbučius: viename nepatiko, kitame – superinės programos ir pigiau nei mieste

Kelionių istorijos
Poilsinės kelionės
Hurgados ir Šarm el Šeicho kurortus Egipte keliautojai renkasi dėl kelių priežasčių. Tai puikus klimatas – vasarį temperatūra siekia net 27 laipsnius šilumos, trumpas 4 val. tiesioginis skrydis iš Vilniaus, įdomios veiklos – nardymas Raudonojoje jūroje, safario turai dykumose ir, žinoma, puikios kainos. Pirmąją vasario savaitę savo gimtadienį Šarm el Šeicho kurorte šventusi Neiminta Kiškytė pasakoja, kad savaitės atostogos su skrydžio bilietais ir viešbučiu jai kainavo vos 377 Eur.

Skrendu.lt, Old Vic Sharm Resort, Egiptas   Neiminta kelionę pirko rugsėjį – todėl taip pigiai „Baltic Tours“ komandos narė pasakoja, kad tai buvo pati geriausia jos kelionė gyvenime ir kas įdomiausia, bent pusė įsimintiniausių kelionės įspūdžių nutiko būtent „Old Vic Sharm Resort“ viešbutyje! Rytinės ir vakarinės programos, į kurias iš tiesų norėjosi eiti, viešbučio parduotuvės, kuriose iš tikrųjų gali apsipirkti pigiau nei miesto centre, išskirtinis viešbučio darbuotojų dėmesys gimtadienio proga, asmens sargybiniai ir VIP vietos naktiniame klube. Kad visa tai neatrodytų lyg pagražinta pasaka, štai jums dar vienas faktas – lapkričio pabaigoje beveik visa „Baltic Tours“ komanda savaitgalį praleido tame pačiame Šarm el Šeicho kurorte, penkių žvaigždučių „Stella di Mare“ viešbutyje, tačiau jo paslaugomis dauguma liko nepatenkinti.    „Stella di Mare“ viešbutis Šarm el Šeiche „Baltic Tour“ nepatiko

„Baltic Tours“ komandą nuvylė aptarnavimas ir maistas

Nemažai pasaulio išmaišęs, taip pat aštuoniolika metų turizmo industrijoje dirbantis „Baltic Tours“ kelionių agentas Andrius Paulionis sako, kad nors ir jo klientai labai patenkinti „Stella di Mare“ viešbučiu, jis pats po apsilankymo šį viešbutį vertina prastai vien dėl to, kad iš darbuotojų buvo jaučiamas spaudimas neva kuo greičiau paliktume viešbutį. Paprastai, jei skrydis yra vakare, o išsiregistravimo iš viešbučio laikas yra 12 val., svečiai vis tiek gali būti viešbučio teritorijoje ir naudotis paslaugomis – nemokamai užsisakyti ledų, gėrimų ar picos paplūdimyje, jei prieš tai buvo užsisakę „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipą. Šįkart po 12 val. už viską turėjome susimokėti. Beje, maisto kokybės atžvilgiu, pasak Andriaus, šis viešbutis pasirodė pats prasčiausias, kokiame tik kelionių ekspertas yra lankęsis Egipte. Kartu su kolegomis, o vėliau ir su septyniomis draugėmis švęsti gimtadienio į Šarm el Šeichą skridusiai Neimintai maistas „Stella di Mare“ viešbutyje taip pat nepatiko – neva visų patiekalų skonis toks pats, tačiau „Old Vic Sharm Resort“, anaiptol, valgiai buvo tikrai skanūs, desertų milijonas, gal trūko vaisių. Mėsos nevalganti Neiminta išgyrė pastarojo viešbučio humusą, tradicinius, medumi perteptus baklavos saldumynus, egiptietišką duonelę su pievagrybių, daržovių arba pupų įdaru ir net makaronus su česnakiniu žolelių užpilu, ko paprastai Neiminta viešbučiuose vengia ragauti, nes bijo, kad bus neskaniai pagaminti, pervirę. Čia merginos makaronų ėjo įsidėti dar. Old Vic Sharm Resort viešbučo restorane   Gimtadienio vakarienė Old Vic Sharm Resort“ viešbučo restorane Old Vic Sharm Resort, Egiptas   Renkantis viešbutį Neiminta pataria patikrinti stabybos / restauravimo metus. Kuo naujesnis, tuo geriau. „Old Vic Sharm Resort“ viešbutis Egipte, Šarm el Šeicho kurorte   „Old Vic Sharm Resort“ viešbutis nedidelis, todėl viskas vietoje.

Vienur – nemokamai ir „wow“, kitur – neįdomu ir prašoma susimokėti

Kas dar „Old Vic Sharm Resort“ viešbutyje buvo nuostabu, tai superinių animatorių vedami jogos, zumbos užsiėmimai, į kuriuos norėjosi eiti ir kitą dieną, ir trečią, ir ketvirtą, taip pat vakaro programos. Visus prajuokinę „Mr Hotel“ ir „Mrs Hotel“ („Viešbučio ponaičio“ ir „Viešbučio panelės“) rinkimai su linksmomis užduotimis, geriausias matytas ugnies šou, o tokių Neiminta įvairiuose festivaliuose yra mačiusi tikrai ne vieną. Tokia kokybe ir interaktyvumu tikrai negalėjo pasigirti „Stella di Mare“ viešbučio vakarinės programos – visiems gailestį sukėlęs gyvačių pasirodymas, visai neįsimintinas pilvo šokis ir ugnies šou, kurį tik parodę artistai iškart pradėjo vėl kartoti, be to, už jas dar buvo prašoma mokėti apie 10 dolerių. O štai „Old Vic Sharm Resort“ visi pasirodymai buvo nemokami. Paklausus, ar viešbutis labiau skirtas jaunimui, ar patiktų ir vyresniems, Neiminta atsakė, kad „Mr Hotel“ rinkimų dalyvių amžiaus grupė buvo nuo 18 iki arti 60 metų ir juos laimėjo būtent geriausią pasirodymą „šovęs“ šešiasdešimtmetis vyrukas iš Danijos. Tik viešbutis nelabai skirtas šeimoms su vaikais – ten beveik nėra pramogų vaikams.

Nemėgsta klubų, bet važiavo dvi naktis iš eilės

„A la carte“ vakarienės metu kartu su patiekalu Neimintai buvo atneštas tortas, padovanota gėlių, kaip pati sako „dėmesys – nerealus“. Mergina pabrėžia, kad viešbučio darbuotojai labai labai rūpinasi savo klientais. Visur stipri apsauga, o pasibaigus vakariniam šou, svečiai kviečiami viešbučio transportu už papildomą 15 dolerių mokestį važiuoti į miestą. Neiminta sako nemėgstanti klubų, tačiau Šarm el Šeicho „Space“ pavadino geriausiu kokiame tik buvo – dėl labai geros muzikos, milžiniškų erdvių ir puikios atmosferos. „Space“ merginos lankėsi du vakarus iš eilės lydimos viešbučio darbuotojų. Į VIP zoną galėjo patekti išvengdamos eilių, net įsinešti savų gėrimų buvo leidžiama, o prie jų dar ledukų pasiūlyta. Space klubas Šarm el Šeiche   Didžiulės eilės prie legendinio „Space“ klubo. Nuotrauka „Jungle Photos“

Viešbučio parduotuvėje – trigubai pigiau?

Neiminta pasakoja, kad net apsipirkti viešbučio parduotuvėlėse apsimoka labiau nei centre. Mieste nužiūrėtos apie 30 cm skersmens dekoratyvinė lėkštė pradinė kaina buvo 30 dolerių, o štai užėjus į viešbučio parduotuvę visiškai neįkyrus ir nenorintis tau bet ko įbrukti vyrukas tokiai pat lėkštei nustatė 6 dolerių kainą. Tiesa, Neimintai būtų pardavęs ir už 5! Lauktuvėms saldumynų mieste pripirkusi mergina patikrino, kad viešbutyje tą patį galėjo nusipirkti dvigubai ar trigubai pigiau. Egipto parduotuvėje   Šarm el Šeicho parduotuvėje. Nuotrauka – „Jungle Photos“ Žinoma, gali būti, kad skrydžių konsultantei su draugėmis sėkmingos kelionės receptu tapo neišsenkantis optimizmas: merginos daug šypsojosi, viskuo džiaugėsi, buvo draugiškos ir linksmos, net viešbučio darbuotojai šaunią kompaniją gyrė už pozityvumą, pastebėjo nuo jų sklindant gerai aurai. Neiminta ne tik, kad daug ką įsigijo pigiau, bet dovanų gavo kvepalų bei nemokamai apsikirpo! Farsha mountain lounge, Egiptas, Šarm el Šeichas   Pasak, Neimintos, „Farsha mountain lounge“ yra viena gražiausių vietų, kurioje ji yra buvusi.

Geriausių atsiliepimų sulaukę Šarm el Šeicho ir Hurgados viešbučiai

Kelionių ekspertas Andrius vardina, kokie viešbučiai Egipte susilaukia geriausių atsiliepimų: Šarm el Šeiche – „Steigenberger Alcazar“, „Rixos Sharm El Sheikh“, Hurgadoje – vokiečių pamiltas „Steigenberger Al Dau Beach Hotel“, vienas stabiliausių ir populiariausių pagal kainą bei kokybę „Albatros White Beach“, itin gerų atsiliepimų sulaukiantis „Jaz Aquamarine Resort“, dėl priimtinos kainos ir daugybės paslaugų lietuvių pamėgtas „Titanic Beach Spa & Aqua Park“. Kalbant apie penkių žvaigždučių viešbučio kainą asmeniui už savaitę, gera kaina yra 400–500 Eur. Jei kaina vis tiek pasirodo per didelė, keliautojui yra siūloma kita data. Ji, pasak Andriaus, kartais gali lemti ir 300 Eur kainos skirtumą. Pavyzdžiui, populiaru keliauti liepos 6 d., todėl norint keliauti pigiau, reikėtų rinktis tolimesnę datą, tarkime liepos 10 d. Taip pat Andrius pabrėžia, kad kelionių eksperto darbas nėra įsiūlyti brangesnę kelionę. Tikslas yra pasiūlyti geresnes atostogas, todėl kartais jau geriau primokėti 100 Eur, kad liktum užtikrintas viešbučio kokybe. Nori į Egiptą lėkti ir tu? Teiraukis pigių kelionių pas „Baltic Tours“ kelionių ekspertus.

[post.related_locations.title]

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Šarm El Šeichą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.